2733
2734
سلام سمانه جان ممنون برای شما و استارتر عزیز در این نیمه شب آیت الکرسی میخونم باشد که حاجت روا بشید& ...

سلام عزیزم خیلی ممنونم ازت مهربون . انشاالله حاجت روابشی

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
سلام دوستان نازنینم 🌹🌹💕💕💕 به نیت حاجت دل همتون سوره یس و سوره واقعه و نادعلی و آیت الکرسی و حم ...

سلام سمانه جان .خیلی ازت ممنونم عزیزم . دلت خیلی بزرگه انشاالله حاجت روابشی مهربون

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم منم هرشب 100 تا میفرستم، 400 تا هم به نیت بزرگواران 4 شب گذشته میفرستم التماس دعا🌹

سلام عزیزم قبول باشه انشاالله . التماس دعا

2728
ممنون عزیزم 🌸🌸🌸 ان شاالله به خواسته قلبیت برسی و عاقبت بخیر باشی🙏🙏🙏 🤲🤲🤲🤲 ۱۴ صلوات به نی ...

فدات عزیزم 💕 انشاالله امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون بخوره الهی آمین 🤲 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
خدا خیرت بده حاجت روا بشی ب حق بزرگی خدا عزیز دلم

فدات عزیزم 💕 انشاالله امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون بخوره 😍 الهی آمین 🤲 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
سلام سمانه جان .خیلی ازت ممنونم عزیزم . دلت خیلی بزرگه انشاالله حاجت روابشی مهربون

2740
خیلی ممنونم❤🌹 ان شاءالله حاجت روا بشین🌸

سلام دوستان نازنینم 🌹🌹💕💕💕 به نیت حاجت دل همتون سوره یس و سوره واقعه و نادعلی و آیت الکرسی و حم ...

ممنونم عزیزم،الهی خوشبخت و عاقبت بخیر شی دوستم.حاجت روا شی ان شاءالله🤲🤲🤲💚❤

سلامت باشی گلم، إن شاءالله حاجت روا بشی عزیزم♥

انشاالله .ممنونم عزیزم

ممنون عزیزم ان شاالله خیلی خوشبخت و با ارامش باشی🌹

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
@nazpari95      @لیوان_در_گونی_برنج      @nargggges     ...

آیت الکرسی و صلوات برات فرستادم عزیز دلم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ممنونم عزیز دلم خدا هر چی میخوای بهت بده.

دعام کن تو رو خدا حالم خوش نیست

۸تا یا امام رضا(ع) برس به دادم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم