2733
2734
سلام دوستان نازنینم 🌹🌹💕💕💕 به نیت حاجت دل همتون سوره یس و سوره واقعه و نادعلی و آیت الکرسی و حم ...

سلام عزیزم اجرت باخدا ممنونتم التماس دعا خواهری

🌻🍃اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان نازنینم 🌹🌹💕💕💕

به نیت حاجت دل همتون سوره یس و سوره واقعه و نادعلی و آیت الکرسی و حمد خوندم، با 50 تا صلوات هدیه به آقا امام رضا علیه السلام 🌹 🌹 🌹 انشاءالله حاجت دل همتون برآورده بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 💚 💚 

@سوشیانت20   هم خودت یاد کردم و هم مادر عزیزت

@nazpari95     هم خودت یاد کردم و هم پدرو مادر عزیزت 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2731
عزیزم میشه برای منم دعا کنی لطفا

براتون الان حمد و نادعلی میخونم گلم

صلوات برای حاجت دلت 🌹 🌹 🌹 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
سلام سمانه جان ممنون برای شما و استارتر عزیز در این نیمه شب آیت الکرسی میخونم باشد که حاجت روا بشید& ...

سلام گلم 🌹 ممنونم مهربونم 😍 الهی امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون بخوره 😍 الهی آمین 🤲 💚 

سلام عزیزم اجرت باخدا ممنونتم التماس دعا خواهری 🌻🍃اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم🌻🍃 🌻🍃ال ...

سلام گلم 🌹 ممنونم مهربونم 😍 الهی امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون بخوره 😍 الهی آمین 🤲 💚 

2740
مرسی مهربوننن منم برات صلوات می فرستم

لطف کردی گلم 🌹 انشاالله حاجتتون روا بشه الهی آمین 🤲 💚 

ممنون

ان شاءالله🤗

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
ممنون  دوست مهربان 🌹🌹🌹انشالله حاجت روابشین شما هم

عزیزم سلام

به نیت حاجت دل همتون سوره یس و سوره واقعه و نادعلی و آیت الکرسی و حمد خوندم، با 14  تا صلوات هدیه به آقا امام رضا علیه السلام 🌹 🌹 🌹 انشاءالله حاجت دل همتون برآورده بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 💚 💚 

الهی خیر ببینی آبجی😘😘😘😘😘

فدات عزیزم 💕 انشاالله امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون بخوره 😍 الهی آمین 🤲 💚 

@nazpari95      @لیوان_در_گونی_برنج      @nargggges     ...

ممنون عزیزم 🌸🌸🌸

ان شاالله به خواسته قلبیت برسی و عاقبت بخیر باشی🙏🙏🙏

🤲🤲🤲🤲

۱۴ صلوات به نیت قلبیت هدیه میکنم به امام رضا 🌷🌷

🌺🌺🌺یاامام رضا ادرکنی 🌺🌺🌺