2733
2739

@آناعشق    

سلام سمانه جان . خیلی ازت ممنونم از اول تاپیک همراهمون بودی . انشاالله حاجت روا بشی عزیزم .خیلی ممنونم مهربون 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
@آناعشق     سلام سمانه جان . خیلی ازت ممنونم از اول تاپیک همراهمون بودی . انشاالله حاجت ...

ممنونم مهربونم 😍 همچنین 🌹 🌹 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم مهربونم 😍 همچنین 🌹 🌹 

انشاءالله . سلامت باشی بانو جان

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2728
خواهش میکنم .منمنون همچنین شما؛ انشاالا همه حاجت روابشن 

ان شاء الله عزیزم . خیلی ممنون

2740
امشب سی تا فرستادم لطفا برای پدرم دعا کنید اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

سلام عزیزم ان شاء الله که پدرتون شفای عاجل بگیرن . براشون حمد میخونم . الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ‌ 

عزیزم امشب برای کدام امام معصوم بود صلوات ؟ 

عزیزم قبول باشه مهربون . دیشب یا پری شب تموم شد این ۱۴ روز . اما شما نیت کن و به تمام ائمه هدیه کن عزیزم . حضرت ابوالفضل العباس خیلی حاجت میگرین از خدا .

عزیزم قبول باشه مهربون . دیشب یا پری شب تموم شد این ۱۴ روز . اما شما نیت کن و به تمام ائمه هدیه کن ع ...

اها خیلی ممنون چند شب شرکت کردم و خداوند کمک کرد بهم از شما ممنونم که این ختم رو راه انداختید خداوند کمکت کنه انشالله ❤🙏🌹

اها خیلی ممنون چند شب شرکت کردم و خداوند کمک کرد بهم از شما ممنونم که این ختم رو راه انداختید خداوند ...

ان شاء الله .ممنونم از دعای خیرت عزیزم

راستی سلام عرض می کنم گلم 😊 فراموش کردم  

سلام عزیزم😅