2737
2739
عنوان

وقتی گوشت و مرغ نیست؟😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1109 بازدید | 63 پست

دل مرغ من خیلی دوست دارم کبابیش رو یه بسته اش 3 تا سیخ میشه تقریبا و اینجا قیمت یه بسته اش 11 تومنه

انواع املت هارم درست میکنم خانوادگی دوست داریم 

مثله املت اسفناج(اسفناج و تخم مرغ) .. املت قارچ(قارچ و گوجه و فلفل دلمه خرد شده و تخم مرغ).. املت سبزیجات(کدو خورشتی و گوجه و پیاز و فلفل دلمه و تخم مرغ).. املت خرما(خرما و تخم مرغ) 

خورشت کدو هم بچه هام خیلی دوست دارن کدو خورشتی و گوجه و سیر رنده شده هست

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما گوشت چرخکرده آماده نمیخریم از کجا معلوم چه گوشتیه!😐

عزيزم فروشگاه رفاه قسمته قصابيش جلو خودت  گوساله و گرسفندي رو چرخ ميكنن اندازه اي كه ميخواي بسته بندي ميكنن ميدن

اين مارك شركتيا هم مارك مهيا پروتئين چرخ كردش بد نيست  خوبه

🥀🌈
😅👍🏻 بله بله درست میفرماید، نکته و سخن دیگه ای ندارید؟🎤😁

حالا دانش دیگه ام رو به یاد نمیارم😕

نه اینکه دانشم کم باشه هاااا نه زیااااااااااده😬 اما در خصوص این بحث چیز دیگه ای سراغ ندارم

تا نکته و سخن بعدی خدا نگهدار🤐😐

2731
چه جالب یعنی کله اش بهش چسبیده ؟

آره میزارن که بشه تشخیص داد این گوسفنده

چون بعضیا ممکنه گوشت دیگه ای باشه

یه فروشگاهم نزدیکمون هست اونم همیشه میخریم و همیشه سرش شلوغه و مهر و.. داره

2738
عزيزم فروشگاه رفاه قسمته قصابيش جلو خودت  گوساله و گرسفندي رو چرخ ميكنن اندازه اي كه ميخواي بست ...

ممکنه اون بسته بندیا گوشتای یکم مونده باشه یا...

ما خودمون چرخ گوشت داریم خودمون چرخ میکنیم

ممکنه اون بسته بندیا گوشتای یکم مونده باشه یا... ما خودمون چرخ گوشت داریم خودمون چرخ میکنیم

من كلا شركتي نميگيرم حس ميكنم شبيه كرمه😂😂😂😂

من ازونايي كه جلو خودم تميز ميكنه چرخ ميكنه ميگيرم هميشه از فروشگاه

دقيق عين همونيه كه مادرم خودش چرخ ميكنه

🥀🌈
تنوع غذایی مهمه من دوروز تو هفته مرغ دو روز گوشت دوروزم غیر گوشتی میپزم ...غذاهای غیر گوشتیم شامل عد ...

کشک و کدو چجوریه خوراک لوبیا هم طرز تهیشو بگو

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2706