2733
2734
عنوان

وقتی گوشت و مرغ نیست؟😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1109 بازدید | 63 پست

بله درسته منم اون تاپیکو خوندم گفتم  واقعا یعنی بقیه هرروز گوشت و مرغ میخورن؟؟؟

من خودم ی وعده می بینی کوکو سیب زمینی درست میکنم

یه وعده یتیمچه ک عاشقشم (گوجه و بادمجون سرخ شده میکس)

دوپیازه

عدسی

گمنه(بلغور گندمه)اینم خیلی دوست دارم ولی خودم بلد نیستم درست کنم

آش رشته

فلافل

و....

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
عزیزان گوشت چرخ کرده از اونا ک بسته بندی هستن بگیرید گوسفند و گوساله قاطیه مناسبه قیمتشون

عزیزم اونجوری خیلی چربی میزنن داخلش 

من یبار گرفتم از بس بو دنبه میداد نشد بخوریم

هر ارزونی بی علت نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچیزی یه ضرری داره .زیاد از حد که استفاده کنی مضر میشه ..خودش تنها تو غذا خوشمزه نمیشه باید نصفشو گ ...

منم در مورد مضرات سنگدون شنيدم كه نميخوريم اما من براي تو خورشت و غذا منظورم نيود همينجوري سرخ كرده با برنج دوست دارم بچه كه بودم مامانم هرزگاهي درست ميكرد خيلي دوست دارم من به خاطر ارزوني نميگم كلا طعمش رو دوست دارم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2728
ناراحتیم از گرونی همه چیز عزیزم ولی اینجا که مجلس نیست دارم کسایی که ندارن رو دلداری میدم  ح ...

عزیزم ♥️

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2738
ما گوشت چرخکرده آماده نمیخریم از کجا معلوم چه گوشتیه!😐

همون گوشت هم که میخری معلوم نیس چه گوشتیه خودم گوشت گوسفند خریدم ولی ترد نبود خ هم قرمز بود فک کنم گاو بهم انداخته بود

خدایا مواظب دخترم باش 
عزیزان گوشت چرخ کرده از اونا ک بسته بندی هستن بگیرید گوسفند و گوساله قاطیه مناسبه قیمتشون

اونا رو هیچوقت نگیرید خودتون بگیرید قاطی کنید با این ک قاطی کردنشم خوب نیست ولی بهتر از اماده هاست اماده ها ک معلوم نبست چیه و از کجاست

همون گوشت هم که میخری معلوم نیس چه گوشتیه خودم گوشت گوسفند خریدم ولی ترد نبود خ هم قرمز بود فک کنم گ ...

ما اینجا که میخریم گوشتارو با کله آویزون میکنن که فکر نکنن گوشت حیوون دیگه ایه