2733
2739
عنوان

وقتی گوشت و مرغ نیست؟😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1109 بازدید | 63 پست

چه تاپیک خوبی ..‌.انواع خوراک ها عالیه 

خوراک لوبیا ..عدسی ...خیلی تنوع داره توی نت بزنید ببینید 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
تو عدسي ات پاي مرغ بنداز خيلي خيلي خاصيت داره عدسي رو هم خوشمزه ميكنه  واقعا سنگدون مرغ ضرر ند ...

نه کلا مرغ ماشینی خاصیتی نداره میگن بالشم نخورید 

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر بااین جمله ی گوشت و مرغ ضرر داره خودمون رو راحت گول میزنیم 😑😐    

دقیقا 

کلاه سر خودمون میزاریم 

جای اینکه بگن چرا گرون شده ؟؟؟ 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2728

همع چی ب اندازع خودش گرون 

تهش مرگ دیگ بدرک بزار گرون کنن

خستع ضدیم ب مولا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من با اینکه وضع مالی خودمو شوهرم خیلی خوبه ولی باز مخالف مصرف گوشت قرمز زیادم شوهرم خیلی دوست داره اما متعادل میپزیم. منم یه وعده در هفته عدسی یه وعده لوبیا چیتی گاهی با قارچ میپزم.. کشک و بادمجون. کوکو بسزی. دو پیازه. ماکارونی با سویا.قارچ و هویج و سویا و سیب زمینی و پیاز و سرخ میکنیم با برنج یا نون و سس و رب میزنیم.املت. تخم مرغ با سس قرمز. اینا خودش ۹ وعده کاملا بدون گوشت و مرغ بود

روانشناسی کودک
تو عدسي ات پاي مرغ بنداز خيلي خيلي خاصيت داره عدسي رو هم خوشمزه ميكنه  واقعا سنگدون مرغ ضرر ند ...

هرچیزی یه ضرری داره .زیاد از حد که استفاده کنی مضر میشه ..خودش تنها تو غذا خوشمزه نمیشه باید نصفشو گوشت بزنی ..بزن گوگل خاصیت ها ضرر های سنگدون رو بخون 

🫀                                                            ✨۱۴۰۰/۹/۱۶💫۰۱:۵۶:48✨
2740
چقدر بااین جمله ی گوشت و مرغ ضرر داره خودمون رو راحت گول میزنیم 😑😐    

يكي از دوستاي من گياه خوار شده بود انقدر بدنش خالي كرده بوذ دوباره برگشت به گوشت خواري 

اما در كل گوشت و مرغ هر روزش خوب نيست يك روز درميون فكر كنم خوب باشه كلا هر چيزي اندازه اش نيازه براي بدن زياديش هم مضره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
اگه اونا واقعا مقوی هستند وجای گوشت و مرغ رو میتونه بگیره موافقم

ب لحاظ علمی پروتئین حیوانی نیاز بدنه حالا دقیقا نمیدونم تو چه بازه زمانی ،مثلااااا ۲ماه ی بار باید مصرف شه چون بدون مصرفش عضلات بدن تحلیل میره البته من جزییات رو یادم نیس ،مقاله ش رو خوندم

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

تنوع غذایی مهمه من دوروز تو هفته مرغ دو روز گوشت دوروزم غیر گوشتی میپزم ...غذاهای غیر گوشتیم شامل عدس پلو.ماش پلو.شویدپلو با سیب زمینی.ماکارونی با قارچ و سبزیجات.عدسی.کشک و کدو.کشک و بادمجان.میرزاقاسمی.خوراک لوبیا.کوکو سیب زمینی.کوکو سبزی.الویه بدون مرغ.سالاد ماکارونی .دمی گوجه 

دردم از یارست و درمان نیز هم
دقیقا  کلاه سر خودمون میزاریم  جای اینکه بگن چرا گرون شده ؟؟؟

خدایی مردم خیلی قانع هستن

سریع به چیز کمتر قانع میشن و خودشونو راضی میکنن

حالا فقط جهت این تاپیک نمیگم

کلا میگم

متاسفانه بجای اعتراض

یه غذای خوشمزه ی بدون گوشت : فلفل دلمه کدو و بادمجون و حتی گوجه که البته باید بزرگ باشه رو بصورت شکم پر درست کنین مواد داخلشو میتونین برنج با همینایی که توشو خالی میکنین و سس گوجه درست کنین بعدم بذارین تو فر برای خوش طعم شدن مواد داخل میتونین سبزیجات معطر اضافه کنین

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
دقیقا  کلاه سر خودمون میزاریم  جای اینکه بگن چرا گرون شده ؟؟؟

ناراحتیم از گرونی همه چیز عزیزم

ولی اینجا که مجلس نیست

دارم کسایی که ندارن رو دلداری میدم 

حالا بشینن بگن چرا گرون شده شکمشون سیر میشه

بعدشم ما خودمون گاو داریم ،هیچ سودی برامون نداره و همش داریم ضرر میکنیم همه چیز رفت بالا بجز قیمت گاو 

گوشت گرون شده چون ما مکمل کیلویی پونصد تومنی رو داریم میخریم پنج هزار تومن

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه