2737
2734

البته خیلی وقته 

من اولین بارم بود امروز ازدیجی خرید کردم

البته دقت کنین ترجمه های معروف روبگیرین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فعلا کتاب خوندن دیگه منسوخ شده بنظر من و جاش رو سالهای سال هست گوشی گرفته دیگه کتاب جایگاهی نداره

ن اینطوریام نیست 

من خودم وقتشو نداشتم حالااستارتشو زدم

اگه کناب دوس نداری فیدیبو هم خوب میتونه باشه کتاب صوتی

آره کتاباش خیلی خوبه ودقت کنین حتما نظرات رو بخونین که از کیفیت چاپ و کاغذ و درست بودن متن مطمئن شی ...

اره ولی بخاطر قیمت کمش خوبه اخرش ٫محتوامهمه ولی بعضیاشم واقعا مشکل کاغذوایناداره

من خودم خیلی جاها کتابای باتخفیف زیاددیدم ولی معمولا ترجمه های بدشه بهرحال واسه ماشهرستانیا گزینه خوبیه

2740
ن اینطوریام نیست  من خودم وقتشو نداشتم حالااستارتشو زدم اگه کناب دوس نداری فیدیبو هم خوب میتو ...

میگم کتاب خوندن یه آرامش ذهنی میخاد ویه محیط آروم در هر صورت کتاب خوب وکاربردی خیلی خوب هست.کتاب کاربردی .کتابی که بدرد زندگی آدم بخوره.نه هرکتابی.

میگم کتاب خوندن یه آرامش ذهنی میخاد ویه محیط آروم در هر صورت کتاب خوب وکاربردی خیلی خوب هست.کتاب کار ...

اره دقیقا منم دنبال کتابای روانشناسی خوب میگردم متاسفانه این کتابا زیاد اسم درنکردن

بالاخره ی بذنامه بریزیم موقع هایی ک ارامش بیشترداریم بخونیم ن اینکه اصلا نخونیم 

ی جا هست تو مشهد

الان کع تعطیل

ولی همه کتاباشو همیشه با ۵۰ درصد تخفیف میده.

یعنی قیمت روی کتاب هرچی باشه نصف.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.