2733
2734
عنوان

کتاب بازای عزیز دیجی کالاتخفیف خوبی زده ها بشتابین

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من فکرمیکردم اصفهانیا ادمای روشن فکری هستن

خوداصفهان نیستیم واصفهانم اینجورنیست ک نتونی ازاد بگردی کاری ب کارت ندارن فقط ی قسمت مذهبی نشین داره ک اصلا اونورشهره خیلی اصفهان رفت وامد دارم اصفهان شهرخوبیه البته من ازادماش بیشتروقتابرخوردای خوبی ندیدم و قابل مقایسه باتهرانیا نیس یکم پول پرست ونامرد وبداخلاق تشریف دارن البته ن همشون اگه کارت جایی گیرکنه اصلا کمک نمیکنن بی تفاوتن حالا ی عده نریزن سرم صلوات

2728
خوداصفهان نیستیم واصفهانم اینجورنیست ک نتونی ازاد بگردی کاری ب کارت ندارن فقط ی قسمت مذهبی نشین داره ...

اره منم این قسمتشو شنیده بودم ..برادرم چن سال اصفهان درس خوند..اونم همینارو میگه.. 

خیلی ممنونم عزیزدل بابت راهنماییهات ...🥰

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2738
وای اره اگه کتابی درمورداعتماد ب سقف داشتن بلدی بگو😂

عزیزم  همون‌طور که خودت میدونی یک کتاب کفایت نمی‌کنه من لیست یکسری که خودم خوندم واز هر کدوم چیزی یادگرفتم نوشتم میتونی برای انتخاب نظرات خواننده ها توی فیدیبو یا طاقچه و...بخونی تا توی انتخاب بهترکمک کنه 😊  

۱_قدرت خود باوری نوشته ...ناتانیل براندن /۲_نیروی تفکر مثبت...ژوزف مورفی/۳_نیمه تاریک وجود ....دبی. فورد/۴_عزت نفس روی میز شام ....محمودجولایی/۵_نیروی اعتماد به نفس....برایان ترسی/۶_اعتماد به نفس دستیابی به آن....باربارا دی آنجلیس/۷_چرا مردان زنان زیرک دوست دارند؟....شری آرگو/۸_دختران باعزت نفس ....ناتانیل براندن 

کتاب قدرت جذبه .....برایان ترسی  اینم خیلی خوبه چطور روی بقیه اثربذاریم که غیرمستقیم عزت نفس بالامیبره تغییر رفتار ما

بنظرم هرچی ک خودت دوسداشتیو بگو کتابای ک ب دلت نشسته و کاربردی بوده

شازده کوچولو

مزرعه حیوانات

۴اثر فلورانس

آناکارنینا

عقاید یک دلقک

کبمیاگر

بیگانه

کتابهای زاعون.عشق سالهای وبا صدسالتنهای داستان جالبن

کتاب ایرانی استخوانهای خوک ودستهای جذامی

و خیلی کتابهای دیگه

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔