2737
2734
عنوان

کتاب بازای عزیز دیجی کالاتخفیف خوبی زده ها بشتابین

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 118 پست
توهین نکردم ک احساسموگفتم  چطوره بعضی این مذهبیا ک بخاطرپوششمون‌ماروهرزه خطاب میکنن توهین نیس ...

رفتار هرکس نشان دهنده شخصیتش شما نمیتونی چون کسی دیگه ای بهت توهین کرده به اعتقادات دیگران توهین کنی 

جامعه ی ما به افراد  خوشحال و خوش اخلاق نیاز داره لطفا سعی کنید مهربون باشید و لبخند بزنید     مردمی که به خانه های تاریک و بی دریچه عادت کرده اند ، از پنجره های باز و نورگیر گریزان هستند                                     

عزیز ببخش 

میگم اونی که زده برنامه دیجی کالا توی بازار رو دانلود کنم 

چند تاس اخه

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزدل🥰 جنساشون خوبه بنظرت ...قابل اعتمادن همون چیزی که انتخاب کنیم میارن پس لزومی نداره ش ...

عزیزم نترس امنه اونجا ک قراره رمزدوم اینابزنی اون کیبورد ک خود نت میده بزن ن باکیبردگوشیت ولی من همیشه باگوشی میزنم ازبس تنبلم

ازنظر قابل اعتماد بودن خیلی بستگی داره چون باچندین وچندتا فروشگا قرارداد داره ک بعضیاشون ممکنه جنس رو متفاوت بدن بعت تواین مورد نظراکمکت میکنه ببینی ازکدوم فروشگا خرید کردن تونظرازده منکه ی شامپو گرفتم انقدبدگفته بودن ک ترمیه ای واینا ولی واقعا ارزش داشت وخوب بود حتی ترکیه ایش واینکه دیجی کالا قبلنا عالی عالی بود الان یکم ضعف داره واسه لباس اصلاپیشنهادنمیکنم گرونه وزشته لباساش ولی خب ی سری چیزا ک گیرنیاد وکم پیدابشه معمولا دیجی دارتش فک کنم الان پیجای معتبرحرف اولوبزنن ولی خب واسه کتاب خوبه

عزیز ببخش  میگم اونی که زده برنامه دیجی کالا توی بازار رو دانلود کنم  چند تاس اخه

اره ی کادرقرمزه توش باسفید نوشته دیجی کالا منکه گوشیم پره برنامشو دان نکردم ازتو گوگل رفتم ولی با اپلیکیشن بهتره

2731
رفتار هرکس نشان دهنده شخصیتش شما نمیتونی چون کسی دیگه ای بهت توهین کرده به اعتقادات دیگران توهین کنی ...

اره عزیزم درسته اونموقه یکی توذهنم اومد ک اینجورمذهبو ب من معرفی کردخیلی عصبی شدم و تندرفتم

عزیز ببخش  میگم اونی که زده برنامه دیجی کالا توی بازار رو دانلود کنم  چند تاس اخه

توگوگل هم بزنی دیجی کالا آرمشوزده ی کادرمربعی ک کیفه مثلا بعدروش باسفیدنوشته دیجی کالاب صورت انگلیسی

چ سریع افرین کدوماروخریدی؟ فقط همیشه نظراروبخون ترجمش قوی باشه حالاجنس صفحه خوب نباشه اشکال نداره و ...

اره میدونم عزیزم کلن کتابخونم

چهار اثر فلورانس

عقاید یک دلقک

جنایات ومکافات

دوتا اول خوندم ولی تو گوشی دوس داشتم تو کتابخونم هم باشه

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔
اره میدونم عزیزم کلن کتابخونم چهار اثر فلورانس عقاید یک دلقک جنایات ومکافات دوتا اول خوندم ولی ت ...

چ‌خوب من تازه شروکردم ب کتاب خوندن وفیلم دیدن همشونم واسم اشناس کدومش ازهمه بهتربودبنظرت؟ 

2738
فعلا کتاب خوندن دیگه منسوخ شده بنظر من و جاش رو سالهای سال هست گوشی گرفته دیگه کتاب جایگاهی نداره

برعکس از تمام افرادی که به مطالعه علاقه دارند بپرسی میفهمی که خوندن از روی کاغذ و لمس کتاب و داشتن اون گوشه اتاق خودش نیمی از لذت کتابخونیه...ک هرگز با گوشی ب دست نمیاد

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔
چ‌خوب من تازه شروکردم ب کتاب خوندن وفیلم دیدن همشونم واسم اشناس کدومش ازهمه بهتربودبنظرت؟ 

خب من خیلی زیاد کتاب خوندم شاید ب جرات بگم تمام اثار مطرح دنیارو خوندم حتی بعصی هارو چن بار خوندم چ جور کتابی دوس داری؟بگو تا بهت معرفی کنم

خب من خیلی زیاد کتاب خوندم شاید ب جرات بگم تمام اثار مطرح دنیارو خوندم حتی بعصی هارو چن بار خوندم چ ...

چ خوب من یدونه واسه اینکه اعتماد بنفسم بالا بره میخام

یکی واسه پولدارشدن😂

رمان دوسدارم وفقط مذهبی نباشه همینامد نظرمه الان بیشتردنبال بالابردن مهارتامم واینکه واقعا هنوزاستعدادموکشف نکردم هرچندمیدونم نوشتن رو دوسدارم وکارای هنری دوسدارم توزمینه تی ک واقعااستعدادمه فوق تخصص بشم متاسفانه رفتم رشته تجربی راهمواشتباه رفتم

😅😅😅

دلم خاست خب 😒ی بار اومدم تهران اتفاقا ستارخانم اومدم پاساژشم رفتم توبحبوبه ی کرونا بود همه جاخلوت وخوب بودگفتی ستارخان یاداونجاافتادم مغازه هاش شیک بود وقیمتاش بااینجایی ک منم ی ده کوره خیلی خوب بود قیمتااینجافوق العاده گرونه

2706