2733
2739
عنوان

امشب دخترم گرسنه خوابید

| مشاهده متن کامل بحث + 17645 بازدید | 315 پست
گلم واسه بچم غذا درست کردم فقط چون خودم چندروز هیچی نخورده بودم جز تخم مرغ شیر نداشتم هی میومد شیر ب ...

الان چطوری شوهرت سر عقل نیومد؟ 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
الان چطوری شوهرت سر عقل نیومد؟ 

فدات گلم خوبیم. اونشبی کلی غر زدم ازاون به بعد میخره چیزی لازم داشته باشیم واسه گوشت ام گفت یه مدت صبرکن ماشینو دربیارم از پارکینگ پول جمع کنم میخرم. یکی از فامیلامون برنج شمال میفروشه زنگ زد بیاره انگاری حرفایی که زدم تازه عقلشو سرجاش اورده از شمام ممنونم گلم بابت اینکه پیام دادین خیلی گُلین

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات گلم خوبیم. اونشبی کلی غر زدم ازاون به بعد میخره چیزی لازم داشته باشیم واسه گوشت ام گفت یه مدت ص ...

خداروشکر. واقعا به فکرت بودم. به هیچ وجه واسه شکم خودت و بچت کوتاه نیا از قدیم گفتن زنی که خرج نداره ارج نداره. الهی که همیشه خوشحال باشی و زندگی به کامت باشه 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
خداروشکر. واقعا به فکرت بودم. به هیچ وجه واسه شکم خودت و بچت کوتاه نیا از قدیم گفتن زنی که خرج نداره ...

مرسی گلم چقده شما مهربونی😘😘🌹❤️دیگه ازاین به بعد مدیریت میکنم زندیگمو و به یه جایی برسونم. تاالان اشتباه کردم. بازم ممنون گلم ایشاا... شمام همیشه موفق باشی و به هرچی میخوای برسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2742
مرسی گلم چقده شما مهربونی😘😘🌹❤️دیگه ازاین به بعد مدیریت میکنم زندیگمو و به یه جایی برسونم. تاالان ...

فدات شم عزیزم. به خودت برس از نظر تغذیه ای که انشاالله ازنظر روحی هم زودتر خوب بشی. میدونم سخته خودمم مشکلات زیادی دارم فقط خدا خودش کمکمون کنه 

ازاون موقع هرکار میکنم نمیاد عکس قلق خاصی داره؟ چجور باید بفرستم؟ میفرستما یه گردی میاد رو صفحه عکس و دیگه لود نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
ازاون موقع هرکار میکنم نمیاد عکس قلق خاصی داره؟ چجور باید بفرستم؟ میفرستما یه گردی میاد رو صفحه عکس ...

سلام بفرست عزیزم

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
2738
گلم واسه بچم غذا درست کردم فقط چون خودم چندروز هیچی نخورده بودم جز تخم مرغ شیر نداشتم هی میومد شیر ب ...

من و ببخش عصبی شدم تند جواب دادم...از صمیم قلبم برات آرزوی آرامش میکنم و برکت فراوون

من و ببخش عصبی شدم تند جواب دادم...از صمیم قلبم برات آرزوی آرامش میکنم و برکت فراوون

مشکلی نیست گلم.و ممنون بابت دعای قشنگت ایشاا.... شمام همیشه موفق باشید و بهترین هارو داشته باشید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

جهت جلب محبت

برای جلب محبت همسر، پدر و مادر، يا يكي از محارم و يا جلب محبت كسي كه داشتن رابطه با او حرام و گناه نيست، وضو بگير. دو ركعت نماز مثل نماز صبح به قصد قربت و نزديك شدن به خدا بخوان، بعد از نماز با گفتن تسبيحات حضرت فاطمه سلام الله عليها به حمد و ستايش خدا بپرداز،سپس بر محمد و آلش صلوات بفرست

آن گاه اين دعا را بخوان:

اللَّهُمَّ ارْزُقْنِي إِلْفَهَا وَ وُدَّهَا وَ رِضَاهَا بِي وَ ‌أَرْضِنِي بِهَا وَ اجْمَعْ بَيْنَنَا بِأَحْسَنِ اجْتِمَاعٍ وَ أَنْفَسِ ائْتِلَافٍ فَإِنَّكَ تُحِبُّ الْحَلَالَ وَ تَكْرَهُ الْحَرَامَ وَ اعْلَمْ أَنَّ الْإِلْفَ مِنَ اللَّهِ وَ الْفِرْكَ مِنَ الشَّيْطَانِ لِيُكَرِّهَ مَا أَحَلَّ اللَّهُ عَزَّوَجَلَّ

مردی از امام باقر عليه السلام دعايي جهت جلب محبت همسرش تقاضا كرد حضرت دستور عمل ذكر شده را به او فرمود.

📚مفاتیح الجنان

📔📒📕📗📘📙

میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستین💚امیدوارم هر چی از خدا بخوایین بهتون بده
مشکلی نیست گلم.و ممنون بابت دعای قشنگت ایشاا.... شمام همیشه موفق باشید و بهترین هارو داشته باشید

عزیزدلی...اما هرجور شده شکمت و سیر کن مال حروم نمیخوری پول بردار از شوهرت برا خودت نگه دار

2706