2733
2734
عنوان

امشب دخترم گرسنه خوابید

| مشاهده متن کامل بحث + 17669 بازدید | 315 پست
عزیزم خیلی ناراحت شدم زندگیه سختیه ولی ما اومدیم تو این دنیا تا با سختی ها خودمون رو بسازیم برای طلا ...

زعفرون خودمون امسال یخرده کاشتیم اگه از روی همون یخرده بردام بفروشم ینی دزدی حساب میشه؟ اگه اینطوره ک برندارم.از دیشب تو فکرشم که از رو همون زعفرون بردارم ببرم بفروشم ولی خب میگم نکنه دزدی حساب بشه. 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
عزیزم خیلی ناراحت شدم زندگیه سختیه ولی ما اومدیم تو این دنیا تا با سختی ها خودمون رو بسازیم برای طلا ...

چندشب پیش دومادمون ام اینجا بود بهش گفتم یه گوسفند پیدا کن شوهرم فوری گف نه باید ماشین و از پارکینگ دربیارم نمیتونم گوسفند بخرم. (بابام یخرده پول داد و خودمم یخرده طلا داشتم فروختم یه ماشین که چون پارکینگ بود ارزون میفروختن خریدیم حالا اونقد مرد نیس که بره اونو دربیاره) دیشب گفتم فردا ظهر اومدی درش نیاورده بودی ماشین و زنگ میزنم دومادمون میگم گوسفند بگیره سه چهارتومنی ام بگیره از هرجا میخای برو بیار بده.ظهر بیاد درنیاورده باشه جلو خودش زنگ میزنم دومادمون ک بگیره.واقعا دیگه خستم کرده دیشب تاصبح خوابم نبرد.روزی صد بار میگم تادیروز خودمون بودیم نگرفتی گوشت هی هیچی نگفتم الان نمیذارم بچمم ضعیف بار بیاری بخاطر این بی مسئولیتیت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منمسه ساعته تو فکرتم چراازحقوحقوقت دفاع نمیکنی همین امروزازش بخاه براخونه خرید کنه و این لیدی میل رو ...

دیگه خودمم خسته شدم از این وضعیت گلم.دیگه نمیذارم اینطوری بمونه. یا درستش میکنم یا تمومش میکنم. خیلی اذیت شدم تو این زندگی بااین بی احساس بودنش بااین کاراش. فقط منتظرم کرونا تموم شه یه شهر دیگه کار پیدا کنم برم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
پول بهم نمیده ک. میگه خودم میخرم توخونه نشستی پول میخای چیکار. یا وقتی میگم پول خونه نمیذاری با خنده ...

چرا نميتوني از روش برداري؟؟؟؟ پاي بچت درميونه 

به جهنم كه ميشماره 

2731
کدوم شهر؟ من ندیدم.

الان دیدم پیامتو گلم. من خودِ نقابم.تقریبا 70کیلومتر با سبزوار فاصله داره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
اولش اعصابم خورد شد استارتر ولی فکر که کردم حس کردم شاید واسه سرگرمی یه تاپیکی زدی. چون قلب ماها که ...

بچمو گرسنه نذاشتم گلم غذا درست کردم ماکارونی خیلی دوست داشت چون خودم دوسه روز بود غذای درست حسابی نخوردم شیر نداشتم لج کرد غذام نخورد گرسنه خوابید. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
مگه پول میذاره خونه که من برم بخرم.تواین وضعیت که بچممم کوچیکه نمیشه ماسک بزنم از خانوادمم دورم کی ن ...

چشه شوهرت؟خسیسه؟روانیه؟یا سرش جایی گرمه؟یا معتاده.از این چهار حالت خارج نیست.طلاق بگیر عزیزم.حتما طلاق بگیر 

امروز دخترم می‌گفت اسباب بازیهامو میزارم مغازه پدر بزرگ یعنی پدر من که بقالی داره بفروشم پولش بهت بد ...

سلام خوبی؟

چی شد چرا طلاق بگیری؟

تونستی کاری کنی؟

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

تو مقصری ک بچت گرسنه خوابیده...زن اینقدر شل؟بخاطر بچت باید محکم باشی بلندشو هرکاری از دستت برمیاد انجام بده...اخههه اون بچههه چ گناهی دارههه‌..حساسیت داشته باشه چیزای دیگه باید درست کنی.برو خونه مامانت...کار کن پیش ی همچین الاغی نشستی ک بچش با شکم گرسنه خوابیده خودش سیر کپیده...اولویتت بچه باید باشه.الان یکسالش شده حساسیتش خوب شده حتما

دزدییی چیه اخههه بفروش اون زعفرونوووو...شکم بچت سیر نباشنهه گناااااههه.چی آخه تو گوشمون خوندن...یه چیزای دیگه اشتباههههه ن اینک زعفرون بفروشی ب بچت تنقلات بخری موز باید بدی بهش گلابی بدی آب هویج بدی‌..

تاپیکای قبلمو بخونی درمورد اون بابای نجسم میبینی گلم. اونجا نمیتونم برم تنها چیزی که  تاالان ای ...

عزیزم کدوم شهری؟

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
تو مقصری ک بچت گرسنه خوابیده...زن اینقدر شل؟بخاطر بچت باید محکم باشی بلندشو هرکاری از دستت برمیاد ان ...

گلم واسه بچم غذا درست کردم فقط چون خودم چندروز هیچی نخورده بودم جز تخم مرغ شیر نداشتم هی میومد شیر بخوره میک میزد میدید شیر نمیره دهنش لج میکرد ماکارونیشو نمیخورد پس میزد و از دهنش درمیاورد. وگرنه من غذاشو به موقع درست میکنم اگه چیزی نباشه حتما سوپ با جوپرک و اینجور چیزا واسش درست میکنم اصلا تو غدا درست کردن واسش کوتاهی نمیکنم صبح ها تا خوابه بیدارمیشم فرنی میذارم که بیدار شد اماده باشه فوری بدم بخوره اونشب گرسنه خوابید چون من شیرنداشتم چندروز بود هیچی نخورده بودم اینم لج کرد گرسنه خوابید. همونشب بیذار موندم کلی اب خوردم و چایی شیرم زیاد شد بیدارش کردم شیر خورد راحت خوابید تاصبح تونستم یخرده بخوابم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘