2733
2734
عنوان

رژیم آب درمانی من

56780 بازدید | 32 پست

سلام دوستان من از امروز رژیم آب درمانی خودمو شروع کردم سه روز آخر هفته رو رزیم آب میگیرم دوست داشتم تجربه هامو هر روز اینجا به اشتراک بذارم وزن امروزم هشتاد و سه کیلو و دویست گرم انشالله که در چند روز آینده زیر هشتاد بیام فعلا فقط و فقط برام مهمه زیر هشتاد بیام 

یعنی فقط آب میحوری؟؟

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
گلم چطوریه

من ده سال پیش گرفتم کلی هم لاغر شدم ، یک هفتس روز اول با  دو لیوان آب قبل غذا هر روز تعداد لیوان آبا رو باید یدونه اضافی کنی انقدر آب میخوری تا معده پر میشه و میلی به غذا نداری ، همش سیری 

انشالله

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
چجوریه

فقط آب میخوری و جز آب دیگه هیچی من یک ماه که رژیمم و یازده کیلو کم کردم و از روز اول ویتامین میخورم و قرص ضد ریزش گوش شیطون کر که ریزش نداشتم اصلا الان تصمیم گرفتم سه روز اخر هفته رو رژیم آب بگیرم و جمعه تا دوشنبه رو همون رزیم خودم انشالله که نتیجه بگیرم زاجب رژیم آب خیلی تحقیق کردم و خییییلی ها بودن که راصی بودن

فک کن امروز که سومین روژ رژیمم یک کیلو کم کردم ولی باز راضی حداقل چشمم به عدد هشتاد و دو افتاد اوووف این سه کیلو هم رد کنم من عدد 79 رو ببینما دیگه هیچی ازت نمیخوام خدااااا

سلااام دوستان من امدممم سه روز رژیم آب درمانی تمام شد و من صبحجمعه هشتاد و یک کیلو هفتصد و دیدم رو ترازوم دو روز استراحت بودم و امروز هشتاد و دو کیلو هفتصد کیلو گرم بودم از فردا مجدد استارت میزنم اینبار رژیم پنج روز آب دارم و صبح جمعه خودمو وزن میکنم و کاهشم و اینجا اعلام میکنم مهم نیست کسی نظراتم و بخونه یا نههه ولی من اینجا مینویسم تا به یادگار برام بمونه خدایا ازت میخوام صبح جمعه عدد هفتاد و نه رو بهم نشون بدی لطفاااا منم تمام تلاشم و میکنم منی که سه روز تمام جز اب چیزی نخوردم بازهم میتونم و به خودم ایمان داریم به امید دیدن عدد هفتاد و نه روی ترازوی عزیزم💪💪💪💪💪

2706