2737
2739

سلام من ۳۱هفتمه و بیمارستان مادران رو میخوام برای زایمان بدونم که خوبه ؟؟؟کسی تازهزایمان کرده که راضی باشه لطفا نظراتتون رو بفرمایید 

از لحظه ای که وارد بشی تا زایمان کنی بیای تو بخش هیچ ارتباطی با اطرافیانت نداری،  حتی اگر خیلی طولانی باشه هیچی بهشون نمیگن.

رسیدگی خاصی هم ندارن از یه آب میوه گرفته تا پتو بچه هیچی نمیدن.

یه بیمارستان دولتی عادیِ عادی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از لحظه ای که وارد بشی تا زایمان کنی بیای تو بخش هیچ ارتباطی با اطرافیانت نداری،  حتی اگر خیلی ...

وای چیکار کنم به خدا کلافه شدم نظرات رو توی اینترنت میزنی که همه مثبته!!!!!!شما تازه رایمان کردید ؟؟؟من به خدا موندم کجا برم تندیس رو هم تو نظرم هست ولی بازم موندم کجا پس خوبه عجب مملکتیداربم به خدا 

همکارم بچه اولش مادران بود،،الانم باردار میگه میخواد بره همونجا مثل اینکه خیلی راضیه با اینکه خودمونم بیمارستانمون بخش زایمان داره

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2740
عزیزم من برای زایمان نرفتم، ولی ۱۶ هفتگی که خونریزی شدید داشتم، اونجا بستری شدم... رسیدگی پرسنل و رف ...

کی رفتید ؟؟آخه الان یکیاز دوستانمون اینجا میگه افتضاحه به خدا نمیدونم چیکار کنم گیج شدم‌

وای چیکار کنم به خدا کلافه شدم نظرات رو توی اینترنت میزنی که همه مثبته!!!!!!شما تازه رایمان کردید ؟؟ ...

نه عزیزم ، برای من که مدام شوهرم میومد و میرفت  تو بخش، بهش اجازه میدادن

میشه خواهش کنم یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرستین😔ممنونم🌹
وای چیکار کنم به خدا کلافه شدم نظرات رو توی اینترنت میزنی که همه مثبته!!!!!!شما تازه رایمان کردید ؟؟ ...

منم همه خصوصیارو زدم تو نت هیچکدومشون نظرات مثبت نداشت بخدا رد دادم دیگه

♡گر نگه دار من آن است ؛♡که من میدانم ♡شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  ♡عزیزان کاربرقدیمی هستم♡ 
نه عزیزم ، برای من که مدام شوهرم میومد و میرفت  تو بخش، بهش اجازه میدادن

جز شوهرتون اگه فارغ بشیم میزارن که خانوادمون هم بیان ببیننمون با هم یا فقط همسر رو میزارن ؟؟؟

کی رفتید ؟؟آخه الان یکیاز دوستانمون اینجا میگه افتضاحه به خدا نمیدونم چیکار کنم گیج شدم‌

من حدود یک ماه پیش اینا بود ، فکر کنم

هم اتاقی هام که زایمان کرده بودن، خیلی خیلی راضی بودن. همش به همراهاشون میگفتن خوب شد اومدیم اینجا

میشه خواهش کنم یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرستین😔ممنونم🌹

میریم توکل بخدا ان شاالله که همه چیز خوب پیش میره 

عزیزم شما پرسیدی ساک میدن تو بیمارستان برا نوزاد  یانه

♡گر نگه دار من آن است ؛♡که من میدانم ♡شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  ♡عزیزان کاربرقدیمی هستم♡ 
منم همه خصوصیارو زدم تو نت هیچکدومشون نظرات مثبت نداشت بخدا رد دادم دیگه

امروز برای چک کردن فشار بارداریم بالا بود یه مقددر رفتم بیمارستان یاس سپید افتضاح باورتون میشه یه دستگاه فشار سنج درب و داغون معمولی فشارم رو چک کرد و بعدش خودس با دستگاه دیجیتالی چک کنه که خطا می داد و خراب بود و فوق العاده هم فضا سرد بود شکمم یخ زده بود خیلی هم کثیف بود 

2706