2733
2734
عنوان

بیمارستان مادران خوبه کسی به تازگی زایمان کرده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 27 پست
جز شوهرتون اگه فارغ بشیم میزارن که خانوادمون هم بیان ببیننمون با هم یا فقط همسر رو میزارن ؟؟؟

یک نفر همراه که میزارن بیاد ولی

بخاطر کرونا الان فکر نکنم ملاقات اجازه بدن، بازم نمیدونم عزیزم.

میشه خواهش کنم یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرستین😔ممنونم🌹
امروز برای چک کردن فشار بارداریم بالا بود یه مقددر رفتم بیمارستان یاس سپید افتضاح باورتون میشه یه دس ...

هی وای الان با این کرونا که باید خیلی تر تمیز نگه دارن خاک برسرا

♡گر نگه دار من آن است ؛♡که من میدانم ♡شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  ♡عزیزان کاربرقدیمی هستم♡ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حدود یک ماه پیش اینا بود ، فکر کنم هم اتاقی هام که زایمان کرده بودن، خیلی خیلی راضی بودن. همش به ...

چه جوری بودند یه خورده بیشتر میگید ؟؟؟من میخوام اگه بشه طبیعی فارغ بشم تو روخدا اگه اطلاع دارید بگید یه خورده آروم بشیم 

2731
چه جوری بودند یه خورده بیشتر میگید ؟؟؟من میخوام اگه بشه طبیعی فارغ بشم تو روخدا اگه اطلاع دارید بگید ...

عزیزم نگران نباش بچه اولته انقد استرس داری 

♡گر نگه دار من آن است ؛♡که من میدانم ♡شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  ♡عزیزان کاربرقدیمی هستم♡ 
وای چیکار کنم به خدا کلافه شدم نظرات رو توی اینترنت میزنی که همه مثبته!!!!!!شما تازه رایمان کردید ؟؟ ...

کلا این چیزا سلیقه ایه

یکی سطح توقعش پایینه یکی بالا

زن داداشم اونجا زایمان کرد ببین اذیت نشد خودش چون طبیعی بود و راحت بود زایمانش

ولی داداشم از استرس حالش بد شد میگفت از بعد از ظهر که رفته تو تا نصف شب که بیاد بخش هیچ اطلاعی ازش نداشتیم

یا همه چیو گفتن خودتون بگیرید.

وگرنه مساله خاص دیگه ای نبود که بگم اذیتش کردن و...

چه جوری بودند یه خورده بیشتر میگید ؟؟؟من میخوام اگه بشه طبیعی فارغ بشم تو روخدا اگه اطلاع دارید بگید ...

خیلی مهربون و خوش برخورد بودن، چون من یهویی خونریزی شدید کردم و اورژانسی رفتم، ببخشید حتی اصلاح هم نکرده بودم، همش معذب بودم و خجالت میکشیدم، ولی خانومه بنده خدا با خوشرویی، برام شیو کرد و گفت اصلا معذب نباش عزیزم ما وظیفه مونه...

من همراه هم نداشتم، هر موقع می اومدن، میگفتن اگه کمکی خواستی خبرمون کن. و...‌

بقیه هم که زایمان داشتن، باهاشون همینجوری خوب برخورد میکردن

از وسایل هم ، چون من زایمان نداشتم، نمیدونم چی دادن و چی ندادن... ولی به من، یه بسته دستمال کاغذی و یه بسته از این نوار بهداشتیای بزرگ که پوشک بچه هست، دادن

وا خصوصيه ، من ٩٧ اونجا زايمان كردم همه چي با خودشون بود حتي پوشك ، عالي عالي

باورت میشه من اسم بیمارستان رو چیز دیگه ای خوندم؟؟؟؟

الان که شما گفتی تازه دیدم

بعد جالبه هیچکی اینجا نگفت بهم خصوصیه دولتی نیست😂

اتفاقا دوستم مادران بود خیییلس راضی بود😅

باورت میشه من اسم بیمارستان رو چیز دیگه ای خوندم؟؟؟؟ الان که شما گفتی تازه دیدم بعد جالبه هیچکی ...

خيلي عاليه ، قديميه ولي بازسازي شده و كادر عالي يعني اصلا همراه نياز نيست انقدر رسيدگي دارن