2737
2734

برا منم سواله اگ ج گرفتی تگم کن

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
البته اگه از ادوب کانکت استفاده میکنین

من نمیدونستم کلاسا شروع شده الان اون برنامه ادوب کانکت رو نصب کردم باز کردم دیدم چن تا از کلاسام گذشته میتونم ببینم الان؟   

آخه من میرم هیچی نمیاره میشه راهنمایی کنی؟😥  

عزیزم من روال کلاساتون رو نمیدونم اما برا خودمو بهت میگم

ببین من وارد سایت Lms میشم میزنم رو کلاسی که مد نظرمه اون پایین با قرمز نوشته کلاس های ضبط شده میزنم روش فایل ضبط شده ی هرکلاس میاد اگه با لپ تاپ باشم که خب میزنم روش و گوش میدم

اگر با گوشی باشم باز اون یه برنامه ی دیگه داره اگه شماهم سایت lms دارید بگو ک بگم

2738
بله سایت lms داریم

خب سایتشو داری؟اگه نداری بگو بفرستم

برای ورودش هم باید تو کادر نام کاربری شماره دانشجوییتو بزنی و رمزتو کدملیتو بزن و در ادامه کدملیت Aبعدaبزن

اگه با لپتاپی که هیچی وارد که شدی بزن رو گزینه ی کلاس لیست کلاسات میاد جلوشم زده ورود ب کلاس

کلاس مورد نظرتو بزن وارد شو پایینش کلاسای ضبط شده هست میزنی و گوش میدی

اگه با گوشی هستی باید برنامه puffin رو نصب کنی مثل گوگله از طریق اون وارد lmsباید بشی

خب سایتشو داری؟اگه نداری بگو بفرستم برای ورودش هم باید تو کادر نام کاربری شماره دانشجوییتو بزنی و ر ...

با گوشی حتما باید با اون برنامه وارد سایت شد؟ 

از گوگل نمیشه؟

2706