2737
2739
عنوان

وقتی با یه پسر میریم دیت

228 بازدید | 18 پست

اون باید بگه کجا بریم؟یا ما هم میتونیم پیشنهاد بدیم؟

و اینکه کلا اون باید حساب کنه یا ما هم یه وقتایی باید دست به جیب بشیم؟؟؟منظورم کسیه که قصدش برای ازدواج جدیه

تعارف کن موقع حساب اگر قبول نکرد که هیج 

اگر قبول کرد تعارفتو، خودت حساب کن و وقتی برگشتی خونه بلاکش کن

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، یه روزی تو این 5سال من برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم بار آخره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی و جای خالیت توی قلبم یه حفرهٔ همیشگیه که حتی با وجود خودتم دیگه پر نمیشه...)/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بستگی به تفکر داره

همیشه قرار اول پسر

اگ دختره ادعایی برابری داره

یه بار پسر یه بار دختر

اگ دختره ادعای برابری نمیکنه

معمولا پسر

شخص من کنار نمیام دختر حساب کنه

2740

جای اول اون باید دعوتت کنه

خرج هم با پسره

حالا من خودم زمان دوستی با همسرم چون یه کم معذب میشدم هی اون حساب کنه،از سال دوم دوستی گاهی عصرونه ها رو حساب میکردم یا خوراکی میخریدم گاهی

اما مثلا ناهارو نباید حساب کنی

یا شام رو

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
نظرتون درمورد پسری که میذاره حساب کنید چیه؟

بستگی داره رفتارش چجوری باشه

یعنی وقتی دختر درخواست میکنه ک حساب کنه، فقط نگاه میکنه 

یا تعارف میزنه ک نه من باید حساب کنم

کاربری دست دوتا دوست مشترکه😇
اگه خیلی بهش اصرار کردین عیب نداره ولی حواستون باشه همه قرارا رو حساب نکنین مثلا اون ۵ بار حساب کر ...

خیلی هم اصرار نکردم 

بله همین طوری بود بیشتر اون حساب میکرد ولی گاهی من میگفتم قبول میکرد

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده
بستگی داره رفتارش چجوری باشه یعنی وقتی دختر درخواست میکنه ک حساب کنه، فقط نگاه میکنه  یا تعار ...

مثلا اینطوری میگفت نه من حساب میکنم ولی وقتی میگفتم نه خودم حساب میکنم میگفت اوکی ولی خسیس نبود چون هدیه و اینا همیشه واسم خوب می اورد

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده
2706