2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از نظر شریانی مشکل نداره اکو رفتم

بزرگی بطن چپ در دزاز مدت روی استهلاک آئورت تاثیر می ذاره،شما الان بایدونه فوق تخصص قلب اطفال حتما قبل دنیا اومدنش مشورت بکن،ازدواج فامیلی داشتید؟ جنسیت بچه چیه؟

هی میگن صب کن به دنیا بیاد ببینیم چی میشه

چی بگم والا..ان شاءالله ک صحیح و سالم بدنیا میاد

هیچ قدرتی بالاتر از خدا نیست توکل کن ب خودش 

بچتو سالم بهت بده😍❤

برا سلامتیش دعا میکنم

وااااا🙁 

اعصابم خوردشد..قربونت برم خداااا بااین حکمتات..عزیزدلم‌منم تجربه مشابه تودارم..منتها من بعدازتولد همه چی معلوم‌شد..فقط میتونم بهت بگم صبورباش خیلی زود میگذره..مطمن باش بچت درمان میشه و روزای خوبتون میاد.راه سختی پیش راه داری..خداخودش کمک کنه ازپسش بربیای

میشه واسه خونه دارشدنم ویه شغل واسه شوهرم دعاکنید...
2740
اگر مشکل واقعا حاد باشه بهت جواز سقط می دادن

سقط خیلی سخته ..ومطمنن به دنیااومدنش و پروژه درمانش سخت تر..ولی هیچوقت بچه سقط ننکنید مگه عقب موندگی بدون درمان داشته باشع..من یه بار سقط داشتم شبی نیست ک راحت بخوابم..خدالعنتم کنه

سقط خیلی سخته ..ومطمنن به دنیااومدنش و پروژه درمانش سخت تر..ولی هیچوقت بچه سقط ننکنید مگه عقب موندگی ...

سقط عمد کار درستی نیست ولی اگر اون بچه یک عمر به دلیل بیماری به جای بازی وشادی اسیر بیمارستان بشه هم کار درستی نیست 

سقط عمد کار درستی نیست ولی اگر اون بچه یک عمر به دلیل بیماری به جای بازی وشادی اسیر بیمارستان بشه هم ...

من چون سقط داشتم و عذاب کشیدم نمیتونم این حرفا رو درک کنم..ولی معقولش همینه ک شما میگین..البته من دخترم بعد ازروزای سخت ک حتی نفسهاش با دستگاه بودومصنوعی‌‌‌‌‌ درمان شدوالان کنارم خوابه..ادم توحکمت خدامیمونه...بعدادنهمه سختی یهو همه چی اوکی شد..بخداالان یادم نمیاداصلا روزای سختو

بزرگی بطن چپ در دزاز مدت روی استهلاک آئورت تاثیر می ذاره،شما الان بایدونه فوق تخصص قلب اطفال حتما قب ...

نه ازدواجمون فامیلی نیس با فوق قلب کودکان حرف زدم درمورد روند درمان هیچی نمیگه

2706