2733
2734
عنوان

ثبت نام ایران خودرو

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 24 پست
نه براي دوستاي شوهرم در اومد ولي براي من و همسرم نه  اين دفعه ما ٢٠٧ زديم هر دومون

حقیقت ما یکیش میخواییم نگه داریم آخه شوهرم پژو پارس دوگانه گرفته مال خودش بنزینی بود مدل 95 فروخت 70 اونم تو ارزونی و اینو یه ماه پیش  گرفت 305 میلیون  منم 206 داشتم مدل 89 دیگه ظاهرش از بسکه زدم داغون بود فقط ظاهرش  فروختم الان گفتیم یکی در بیاییم واسه من البته هر چی بگیرم میفروشم 206 اتومات میگیرم 207 خیلی دوست دارم اما بودجه نمیرسه 🤣🤣🤣🤣

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
نه مطمئنم نداره ولی خب پولدارن کاش اینجور آدمها کنار بکشن به نفع کسانی که واقعا احتیاج دارن

آره خدایی کسی که داره خدایی گناه ثبت نام کنه اکثرا دلال ها واسه خرید و فروش ثبت نام میکنن 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطوریه ؟ منم میخام سال دگ ثبت نام کنم! چطوری درمیام؟ توضیح میدی؟

مگه سالی یکباره؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731
حقیقت ما یکیش میخواییم نگه داریم آخه شوهرم پژو پارس دوگانه گرفته مال خودش بنزینی بود مدل 95 فروخت 70 ...

ما كلا ماشين نداريم بودجه مون هم به ماشين ايراني فقط ميرسه ولي تا حالا در نيومده اسممون 

حاجتي سخت دارم خدايا فقط تو ميتوني توكلم به توست 🤲🏻
ما كلا ماشين نداريم بودجه مون هم به ماشين ايراني فقط ميرسه ولي تا حالا در نيومده اسممون 

ایشاعالله این سری جفت مون در بیاد بیاییم اینجا تایپک بزاریم 😂😂😂😂

ایشاعالله این سری جفت مون در بیاد بیاییم اینجا تایپک بزاریم 😂😂😂😂

الهي آمين 

بيا تاپيك بغلي در مورد همون كاربر كه گفت داداشش آمريكا ماشينفورد داره تاپيك زدن 😂😂😂

حاجتي سخت دارم خدايا فقط تو ميتوني توكلم به توست 🤲🏻