2737
2739
عنوان

ثبت نام ایران خودرو

201 بازدید | 24 پست

بچه ها من میخوان برای ماشین ثبت نام کنم کسی میدونه کی اسم نویسی میکنن؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نمیدونید دوره بعدی کی هستش؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من داداشم آمریکاست فورد موستانگ داره از عکساشو که میذاره از ماشین خودم متنفر میشم داداشم مجرده براش ...

چه بی ربط آخه ماست و ترشی چه ربطی بهم داره نگفت کسی داداشش ماشین داره تو آمریکا زندگی میکنه 🤣🤣🤣🤣🤣

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
2740

پارسال ثبت نام کردم خودم و شوهرم اسممون نیمود دوتامون پژو پارس ثبت نام کردیم امسالم یکی مون 206 و یکی مون پژو پارس ثبت نام کردیم تازه من رفتم کافی نت 20 دادم زور همون میگیرم 🤣🤣🤣 احساس میکنم دروغه فقط به آشنایان خودشون میدن 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
پارسال ثبت نام کردم خودم و شوهرم اسممون نیمود دوتامون پژو پارس ثبت نام کردیم امسالم یکی مون 206 و یک ...

نه برلی یکی از آشناهای ما درومد ۲۰۶

همينو بگو 

تازه دنبال زنم هم میگرده براش اونم تو ایران و تو نی نی سایت بخدا جک جالب بود 😂😂😂😂😂😂

نه برلی یکی از آشناهای ما درومد ۲۰۶

شاید آشنا داشته 

پارسال ثبت نام کردم خودم و شوهرم اسممون نیمود دوتامون پژو پارس ثبت نام کردیم امسالم یکی مون 206 و یک ...

نه براي دوستاي شوهرم در اومد ولي براي من و همسرم نه 

اين دفعه ما ٢٠٧ زديم هر دومون 

حاجتي سخت دارم خدايا فقط تو ميتوني توكلم به توست 🤲🏻
شاید آشنا داشته 

نه مطمئنم نداره ولی خب پولدارن کاش اینجور آدمها کنار بکشن به نفع کسانی که واقعا احتیاج دارن

2706