1874
1959
عنوان

چه وضعه سایته؟

358 بازدید | 37 پست

بله دیگه وقتی هر کاری کنن باز ما میاییم سایتو از بازدیدشون کم نمیشه معلومه روز به روز بدتر میشه؟باید دومتر بریم پایین تا به پستا برسیم !

چه بسا سخنی که چون شمشیر ،برنده است....مراقب شمشیر زبونمون باشیم 

۱۰۰ دمین تاپیک 😐🤦‍♀️

💝حافظ کل قران💝اگه سوالی دارین بپرسین در حد توانم کمکتون میکنم 🌹برادر عزیزم(دوست شهید)رضاحاجی زاده +میشه برای شادی روح ایشون صلوات بفرستین😇 آقا جان تمام این سالها که درســـ📖ــــ خواندیم:"دبیر ریاضی" به ما نگفت که حد غربت تو وقتی شیعیانت به گناه⛔️ نزدیک می شوند بی نهایت است"دبیر شیمی" نگفت که اگر عشق و ایمان و معرفت با هم ترکیب شوند ،شرایطــ😍ظهور تو مهیا میشود ✿💠❀💖❀💠✿"دبیر زیست" نگفت که این صدای تپش قلب نیست صدای بی قراری دل برای مهدیست💔..!"دبیر فیزیک" نگفت که جاذبه زمین اشک🥺 های غریبانه توست..نگفت که جاذبه ی زمین🌎 به همان سمتیست که تو هستی"دبیر ادبیات" از عشق مجنون به لیلی ، از غیرت فرهاد گفتـــ😐ــــ ، اما از عشق شیعه به مهدی، از غیرتش به زهرا(س)نگفت...┅┅✿💠❀💖❀💠✿┅┅دبیر تاریخ" نگفت که اماممان امسال سال چندم غربتش است و اینکه نگفتــ😕 غربت اهل بیت علی(ع) از کی شروع شد و تا کی ادامه دارد"دبیر دینی" فقط گفت که انتظار فرجــ از بهترین اعمال👌 است اما نگفت که انتظار فرج یعنی گناه❌ نکنیم و یعنی گناه نکردن از بهترین اعمال اس┅✿💠❀💖❀💠✿┄"دبیر عربی" به ما یاد داد که مهدی اسم خاصی است که تنوین پذیر است!اما نگفت که مهدی خاص ترینـــ🌺اسم خاص است┅✿💠❀💖❀💠✿فدای غربتت آقای‌من🥺😔💔🌱کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : کارگران مشغولند به کار احداث ضریح...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیوار بقیع : چند روزی مانده به اتمام ضریح۰۰۰۰۰کاش روزی بنویسند ✍🏻به دیواربقیع : مهدی فاطمه آید، به تماشای ضریح...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : عید امسال، نماز ، صحن بقیع...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : فلش راهنما ⬅️ ، مرقد زهرای شفیع😍😭😔┅✿💠❀💖❀💠✿┅

والا بخدا😒

دَنسِرم😍😇💃موفرفری👩🏻‍🦱مازندران😈💪شلوارپلنگی😉✌🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون😆😁چرا من هیچ کاری نمیکنم ولی همش خستمه😐حوصله هیچ کاریم ندارم😐😂بی اصاب مهربون👿بعضیا رو ما آدمشون کردیم اونوقت واس ما قیافه میگیرن:/ نکشیمون نکبت😝👊🏼 و اینکه اگ با نظر من مخالفی ریپ نزن حوصله دوبار توصیح دادن ندارم یهو دیدی ی چی گفتم ک دلت بشکنه😊من مازندرانیم و یکی از بزرگترین افتخارات من اینه😎🔥.....من اگر خوبم اگر بد تو برو خودت باش😏👊🏼 میدونی چیه؟ باهرکی مث خودش رفتار کن... بعضی از دوستان نی نی سایتی فقط ادعای دوس بودن و دوست داشتن میکنن گول اینجور آدمارو نخورید😏

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

تو رو خدا بیاین نبایم سایت تا بازدید کم شه

خیلی ظالمن

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
۱۰۰ دمین تاپیک 😐🤦‍♀️

خوب کردن

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

عزیزم برنامه adguard رو نصب کن وبا مرورگر جدید بیا من هیچ تبلیغی ندارم خیلی وقته

http://quran.anhar.ir/   👉 پایگاه جامع قرآن کریم، شامل خواص وفضیلت سوره ها، تفاسیر گوناگون ،قاریان مشهور قرآن کریم                                                                                                                                                                   💎دنیا هستم💎کاربر قدیمی                            👈 http://goftino.com/c/tVY8xd👉  برای دوستان تعلیقم                                                                        
1967

اینهمه تبلیغ به خدا یدونشم بازدید نمیخوره

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

واقعا متاسفم براشون.سایت نیست که شرکت تبلیغاتیه...

امروز هم هرچی میگردم ذخیره هامو پیدا نمیکنم😑

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن😍🥰🌺
1976
برنامه نصب کن راحت بشی منم نصب کردم

چی؟

AdGuard نصب کنید و دعام کنید❤

بدافزار نباشه

1718