2737
2734

سلام روزتون بخیر

من الان یه بچه چهار ماهه دارم چون خودم شاغلم همه بهم میگن دومی رو هم بیار که باهم بزرگ بشم و راحت بشی ولی بنظر خودم سختره 

شماها بچه دومتونو کی آوردین بنظرتون فاصله سنی چقدر باشه خوبه لطفا از تجربه و شرایطون بگین💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم شاغلم اگه قصدت دو تا بچست به نظرم بیار من دخترم یکسال و نیمشه میگم کاش زودتر حامله میشدم دومی هم میومد با هم بزرگ میشدن الان دیگه دیر شده تازه دارم نفس میکشم دیگه نه وقتشو دارم نه توانشو که یکی دیگه بیارم

دخترم تمام زندگی من

۶سال تفاوت دارن بچه هام اما بازم سختمه

بنظرم بچه دوم شرایط ادم و عوض میکنه و سخت میشه مخصوصا که شما شاغلی من شاغل نیستم و وقت کم میارم الان زوده بنظرم عزیزم 

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
2738

دختر وپسره من 4 سال تفاوت دارن فکر کنم مناسبه بعدشم من هیچ کس را ندارم که برا 5دقیه نگه شون داره اگه شما مادر یا مادر شوهر ی داری که نگه میدارن بذار بچدار بشی 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
2706