2752
2734
عنوان

دوست پسر بی احساس...

122 بازدید | 7 پست

راستش دوست پسرم توی چت خیلی بی احساسه ینی دراون حد پیامای عاشقونه نداریم فقد باهام شوخیای خرکي میکنه همش حرصمو درمیارع بعدش میاد یکم عشقم و عزیزم میکنه و...تموم

ولی وقتی همو می‌بینیم خیلی گرمه همش بغلم میکنه میگه دوستت دارم ولی بعضی وقتا ی شوخی‌هایی میکنه یکم ناراحت میشم بهشم ک میگم میگه یکم باجنبه باش وقتی حرکت میدم عصبی میشی جذاب تر میشی🗿👩🏾‍🦯

واقعا نمی‌فهمم فازشو ینی دوسم داره؟

خیلی شوخ طبع ولی توی چت انگار فقد رفیق معمولی هستیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اسی جان مطمئنی واقعاً دوست داره؟ 

راستشو بخوای من همه تاپیکاتو دنبال کردم و خوندم و طبق حرف‌هایی که زدی این آدم اصلاً نرمال نیست انگار که داره یه چیزی رو ازت پنهون می‌کنه به خصوص که راجع به اون تاپیک فالو که گفته بودی 

یکم توی انتخابت بیشتر دقت کن 

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی🫀✨ و تو تموم خواسته من از این دنیایی عشق بی پایانم:)"𝑀"💗💍