2737
2734
عنوان

هزینه های زندگی

276 بازدید | 25 پست

اونایی که همسرشون کارمنده و وام و قسط دارن بیان بگن چیکار میکنن زندگیشون میچرخه😭😭

چرا انقدر همه چی گرونه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5379427/

نیکی-کریمی-خوشگله?postId=163853163تروخدا گزارش بزنید ابروم نره

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

شیر بطری شده ۱۱تومن من سکوت میکنم فقط

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی گرونه خیلی خداروشکر خونه داریم حداقل اجاره نمیدیم

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2740

شوهرم  3تومن دریافتیشه کلیم قسطامون عقب افتاده چند نفر طلبکارمونن. واقعا شرایط سخت مبگذره برامون با یه بچه. خداکنه شرایط بهتربشه. خیلی دلم میخاد برگردم سرکار ولی نمیتونم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5379427/ نیکی-کریمی-خوشگله?postId=163853163 تروخدا گزار ...

زدم برات چه خوشگلی از نیکی کریمی بهتری عزیزم

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
چون هردو شاغلیم‌ادضاعمون بهتره یکم ولی بازم سخته دیگه باز کارمنده حداقل امنین شعلی دازه بعضبا همی ...

کاش میشد منم یه کاری پیدا کنم راحت بشیم از اینهمه قسط عقب افتاده.واقعا زندگی با کار یه نفر نمیچرخه

شوهرم  3تومن دریافتیشه کلیم قسطامون عقب افتاده چند نفر طلبکارمونن. واقعا شرایط سخت مبگذره برامو ...

دقیقا شرایطتون مثل ماست😥قسطای عقب مونده و طلبکار رو هیچکار نمیشه کرد.کاش یه تیکه طلا داشتیم میفروختیم راحت میشدیم.

2706