2733
2739
عنوان

بچه ها شما هم اینجوری شدین؟ 😣☹

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 35 پست
نمیدونم چرا واقعا فقط میدونم حس بدیه

اوهوم خیلییی حس بدیه خیلییییییی

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

عیب نداره عزیزم طبیعیه...

بخاطر پاییز، بخاطر کرونا، بخاطر بلاتکلیفی، بخاطر تو خونه موندن زیاد... بخاطر همه ی اینا هست... سعی کن حال خودتو خوب کنی

بنظرم پیام دادن و دادن احساسات بهم قشنگترین اتفاقات زندگیت و حال خوب کن ترین حال این روزانه، خودتو ازش محروم نکن وقتی یه نور توی اتاق تاریک داری ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره میدونم ولی میدونی چیه مشکل اینجاس که همه اینا رو میدونم و نمیتونم کاری برای خودم کنم من همه رو ت ...

مشکل اینجاست که عشقتون شما رو خیلی دوست داره و ابراز میکنه. اگه ی لحظه حس کنین عشقتون از شما داره خسته میشه و ممکنه از دستش بدین اونوقت هول میکنین و همه این حسای الکیتون پر میکشه. با ور کنین اینا همه ش از بیکریه. یه مقدار ورزش و مطالعه رو تو برنامه های روزانه تون داشته باشین

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
عیب نداره عزیزم طبیعیه... بخاطر پاییز، بخاطر کرونا، بخاطر بلاتکلیفی، بخاطر تو خونه موندن زیاد... بخ ...

مرسی از حرفای قشنگت عزیزم❤😍

آره این روزا مخصوصا بخاطر کرونا خیلی اوضاع بد شده و همش مجبورم توی خونه باشم چون بیماری زمینه ای دارمم و نمیتونم زیاد برم بیرون چون برای من خطرش بیشتره....مجبورم مدام خونه باشم و این خیلی حالمو بد کرده....ان شالله زودتر تموم بشه این روزا بتونیم مث قبل راحت زندگی کنیم

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2728
مشکل اینجاست که عشقتون شما رو خیلی دوست داره و ابراز میکنه. اگه ی لحظه حس کنین عشقتون از شما داره خس ...

آره اون خیلی دوستم داره کاش بتونم قدر این احساسش رو بدونم...اوهوم باید سعی کنم خودمو مشغول کنم تا بلکه اوضاع بهتر شه