2737
2739
عنوان

بچه ها شما هم اینجوری شدین؟ 😣☹

526 بازدید | 35 پست

دلم خیلی گرفته حوصله هیچ کاری رو ندارم

حوصله خودمم ندارم

از اتاقم بزور میزنم بیرون همش توی اتاقمم

حوصله هیچکس رو ندارم حتی عشقم😔

بهم پیام میده پیامشو میبینم جوابشو نمیدم تاا چند ساعت یا یه روز بعد....خیلی هم بهم محبت میکنه خیلی حواسش هست به من خیلی بااحساسه خیلی اذیتش میکنم با این حال باهام انقد آروم و خوب برخورد میکنه خجالت زده میشم خودم،

چند روز پیش یچیزی بهم میگفت با قربون صدقه و اینا

من در جواب فقط بهش گفتم باشه بعد بهم گفت خیلی بی ذوقی حداقل یجوری رفتار کن حس کنم آدمم☹

من خیلی دوستش دارم خیلیییییی ولی واقعا دست خودم نیست حس میکنم افسرده شدم دلم گرفته همش بی هیچ دلیلی گریه ام میگیره دلم نمیخواد زندگی کنم اصن😒

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

با همه حرف میزنم حال همه  رو خوب  میکنم ولی حال خودم با هیچی خوب نمیشه😔

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

اری منم انقد موندم تو خونه خودم و اخلاقم کپک زدیم

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
اری منم انقد موندم تو خونه خودم و اخلاقم کپک زدیم

ای بابا واقعا تو خونه موندن هم آدم رو داغون میکنه😒

منم مث شمام

چرا آخه تو جوونیمون اینقد حالمون باید بد باشه😔

2706