2737
2739
عنوان

ازدواج دختر 14 ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 9638 بازدید | 91 پست
خودت چی فکر میکنی عزیزم؟ دختر ۱۴ساله ب پختگی میرسه؟ بعضی دخترای ۱۴ساله هنوووز پریود نشدن ، نکن این ک ...

همون من دهمم از پارسال تازه شدم

بابام بالاخره با خارج رفتنم موافقت کرد🤗 این دوسال زود تموم شه برم پیش برادرم و سرنوشتم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خواهرم،تقریبا مسئولیت پذیره،کاری که بهش سپرده میشه تمام سعیش رو میکنه که عالی انجامش بده،کمی کم حوصله س خصوصا تو کارایی که دقت زیادی لازم دارن،بسیار خوش اخلاق و خوش مشرب و مهربون و... 

2740
همون من دهمم از پارسال تازه شدم

اونموقع بچه رو شوهرش میخوان بدن 😑 من موقع ازدواجم ازمایش رفته بودیم اونجا یه دختر بود واسه شهر نبود از دهات اطراف اومده بود ، ازش پرسیدن متولد چندی معنیه متولدو نمیدونس موند نگاه کرد بعد فهمیدم ۱۳سالشه پسر هم فوق فوقش ۱۷بود

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
خواهرم،تقریبا مسئولیت پذیره،کاری که بهش سپرده میشه تمام سعیش رو میکنه که عالی انجامش بده،کمی کم حوصل ...

چون مسئولیت پذیره و خوش اخلاقه باید زود شوهر کنه؟   

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
تاسف اول برای شما دوم برای مادرتون سوم برای اونی که خاستگاری یه بچه اومده و در اخر برای دختری که ت ...

منم برای خودم متاسفم که در چنین جامعه ای زندگی میکنم

تا فردا نصیحتم بنویسیم  کسی گوش شنوا نداره 

خواهش میکنم چنین کار احمقانه و سطح پایینی میخواین بکنین حداقل تاپیک نزنین که مردم اعصابشون خرد نشه

خواهرم،تقریبا مسئولیت پذیره،کاری که بهش سپرده میشه تمام سعیش رو میکنه که عالی انجامش بده،کمی کم حوصل ...

این دلیل خوبی نیس از لحاظ عقلی الان نمیتونه زندگی اداره کنه اون بچست فکر شوهر دادنشو از سرتون بیرون کنین بذارین بچگیشو کنه حداقل ۱۸سالگی شوهرش بدین

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

عزیزم بحث اینا نیس .هنوز زوده اکلش خوبن بعدش ذهنشون باز میشه میرن تو جامعه به خودشون نگاه میکنن و بقیه مقایسه میکنن .

زاده بهار .😎عاشق زندگی .
اگ پسره خانواده اش خوبن بدین بره 

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت / که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت / من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش / هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت                                         به امید آبادی ایرانم...🌱🌼
2706