2733
2734
عنوان

ازدواج دختر 14 ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 9663 بازدید | 91 پست

خدا شاهده هر جای دنیا بودید خانوادتون رو دستگیر میکردن بچه رو هم ازتون میگرفتن 

دختر بچه واقعا شوهر دادن داره نه درس خونده نه اجتماع رو دیده.... ادم میمونه چی بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم کم سن وسالم تو این سن آدما دنبال فرار از مسولیت ان یه دفعه برمی گردی میبیینی همه ازت انتظار دارن و دیگه نمی تونی آرامش ثاشته باشی حالا اینکه ازدواج کنی ممکنه برای اون دختر فاجعه به بار بیاره در ضمن دختری که چهارده سالگس خواستگار داره قطعا 23یا بیشتر هم خواستگار خواهد داشت

بابام بالاخره با خارج رفتنم موافقت کرد🤗 این دوسال زود تموم شه برم پیش برادرم و سرنوشتم 
2731

درضمن خواهرت نمی خواد درس بخونه 

نمی خواد بره دنبال استعداد ها و علایقش؟ 

ازدواج فقط محدودش میکمه

بابام بالاخره با خارج رفتنم موافقت کرد🤗 این دوسال زود تموم شه برم پیش برادرم و سرنوشتم 
خدا شاهده هر جای دنیا بودید خانوادتون رو دستگیر میکردن بچه رو هم ازتون میگرفتن  دختر بچه واقعا ...

عزیز جان،یه جاهایی دیگه متاسفانه تبدیل به رسم شده،هستن کسایی که سن پایین ترهم دادن،اما اینجا اکثرا 12،13به بعد خواستگار دارن14،15هم ازدواج میکنن

خواهرم،تقریبا مسئولیت پذیره،کاری که بهش سپرده میشه تمام سعیش رو میکنه که عالی انجامش بده،کمی کم حوصل ...

خب پس مرضتون چیه انقد زود شوهرش بدید بذارید بازیشو بکنه

گور بابای پرنسس بودن، من پادشاهم. زانو بزن و انگشترمو ببوس

دوست منم ۱۵ سالشه تازه با یه روحانی عقد کرده الآنم دارن دنبال خونه میگردن😐

به نظر من کار اشتباهی کرده

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت / که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت / من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش / هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت                                         به امید آبادی ایرانم...🌱🌼
مشکل منم همینه،من خودم هم 14 سالم بود که ازدواج کردم،ولی بابام میگه تو این دوره آدم خوب کم پیدا میشه

منم همین تور تازه جداشدم تو ۲۰ سالگی داغون شدم الان زنداداشمم سنش کمه مشکل دارن .برای همین دیگه ابجیم خواستگار داش خیلی تلاش کردم ک دیگه ازدواج نکنه تو سن کم اونم ۱۴ سالشه .

زاده بهار .😎عاشق زندگی .
عزیز جان،یه جاهایی دیگه متاسفانه تبدیل به رسم شده،هستن کسایی که سن پایین ترهم دادن،اما اینجا اکثرا 1 ...

نزار شما از کجا میدونین اخلاقش واقعا خوبه .تو خونه بزارین حداقل یکم بتونه گلیم خودشو از اب بیرون بکشه بعد

زاده بهار .😎عاشق زندگی .
خب پس مرضتون چیه انقد زود شوهرش بدید بذارید بازیشو بکنه

وا چرا توهین میکنین،مگه من گفتم،شوهرش دادیم که اینجوری جوش میارین،مشکل اینجاست که خودشم بی میل نیست،والا من خودم هم راضی نیستم میخوام یجورایی رایش رو بزنم

من میگم به خودش واگذار کنید اما حیفه من خودم 17 سالمه خواستگار دارم اما قبول نمیکنم چون زوده الان دیگه دروان قدیم نیست  بزارید بره دانشگاه موقعیت های بهتری شاید باشه... باز خودتون میدونید من به خانوادم گفتم کمتر27 سال ازدواج نمیکنم

حس ششمی ام ۸۰ درصد مواقع درست در میاد...پیشگو نیستم..درخواست دوستی قبول نمیکنم.. ازشماخواهش میکنم متکی به حس نباشین ممکن درست درنیاد‌‌‌‌‌‌ بر این اساس زندگی کنین بقول شاعر هرچه پیش آید خوش آید ما خندان می رویم 
وا چرا توهین میکنین،مگه من گفتم،شوهرش دادیم که اینجوری جوش میارین،مشکل اینجاست که خودشم بی میل نیست، ...

تو رو خدا نذار شوهر کنه تو خواهرشی میدونی چقدر سخته ایشالا شوهر عالی میکنه در اینده بالای 18 

گور بابای پرنسس بودن، من پادشاهم. زانو بزن و انگشترمو ببوس

زندگی بچه بازی و خاله بازی نیست که

تو سن پایین فقط فکر اینن که عروس بشن لباس قشنگ بپوشن هی برن مهمونی و ...

با این سن وارد زندگی بشی زیربار این همه مسولیت مطمئنا زود خسته میشی و آخرشم میشه دنیا برات جهنم و افسرده ...

البته هر قوم و ملیتی یه طرز فکری دارن..‌.