2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نسبت به خوانوادشون محبت و غیرت خاصی دارن

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
2728

همه یه جور نیستن ولی من براساس شناختی که تو داشنگاه پیدا کردم دو نفر دیدم پس براساس تجربیاتم  نسبت به اون دونفر می گم خدایی نکرده به ترکا برنخوره این دونفر خیلی متعصب بودن این تعصبشون نسبت به حرفاشو زیاد بود  و کنترل کننده حالا این دو مورد چک کن اگر نداشتن که عالیه

اگه ناراحت نمیشین باید بر حسب تجربه خودم بگم یخورده خشن و سرد رفتار هستند

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
2740
نسبت به عرووس فارس چطوری هستن

گفتم که عزیزم خانوادشون براشون همیشه نسبت به همسرشون در ارجعیت هست

بیین حتما تحقیق کن حتی شده نامزدی کشش بده ببین رفتارشون تو خانواده باهم چطوریه اینکه به صرف اینکه بگیم ترکن کردن عربن به جایس نمی رسی هر خانواده ای یه جوره  حتما ببین روابطش با مادرش خواهرش داداشش باباش چطوریه  دیگه اون از بافت این خانوادس . توشون بزرگ شده  

2706