2733
2734
عنوان

درد زایمان طبیعیه

233 بازدید | 26 پست

سلام خانوما من نزدیک زایمانمه و می خوام اپیدورال کنم راجب تحقیق هم کردم فقط می خوام بدونم درد زایمان تا ۴سانت در چه حده؟؟و مثل چیه ؟؟من هیچ تصوری ندارم

انگار هر لحظه میخوای از هوش بری...من ۳تا زایمان داشتم سقط البته

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیشترین درد مال همون چارسانت اوله بقیش زود باز میشه

بعد از ازدواج با یک فرد، باید همیشه یادتان باشد که ممکن است در زندگی با اشخاصی زیباتر از او رو به رو شوید. اما تعهد و مسئولیت پذیری یعنی چشم بستن بر هوا و هوس های بعدی و احترام گذاشتن به انتخابی که قبلا داشته اید. ▫️ بعد از ازدواج، ما دیگر حق داشتن رابطه های موازی نداریم و این بهایی است برای داشتن یک فرد دائم که به ما آرامش و امنیت می دهد و با او می توانیم یک زندگی را بسازیم و فرزند داشته باشیم، می پردازیم.▫️ بعد از ازدواج تمام زن های دنیا برای مردها میشوند انسان و نه زن، و برای خانم ها تمام مردهای دنیا میشوند انسان و نه مرد، تمام شد و رفت. اگه امضامو دوس داشتی اینو هم بخون
خب سقط خیلی بهتره دردش

من ۲۰هفته سقط کردم مردم و زنده شدم

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
2740
تو کمر

عزیزم مثل درد پریودی یه کم شدیدتره.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
آره سقط حتی تو هفته های اول خیلی درد داره بدتر از اون اینکه بوت از بین رفته سخت ترش میکنه

دقیقا

عزیزم مثل درد پریودی یه کم شدیدتره.

اون طوری باشه قابل تحمله .من تحمل دردم بالاس .دو سال رماتیسم مفصلی داشتم یه بار آخ نگفتم .ولی بعضیا چون میگن تا ۴سانت وحشتناکی و جیغ میزنن ترسیدم

2706