2204

کلاسا اختاریه.

سوالا از تهران میان.

واسه امتحانا ۸ نمره دست استاد.

اگه داشته باشی پایان ترم که از تهران میاد از ۱۲ نمر اگه نداشتی باشی از ۲۰

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
کلا کلاس زیادی نداره و معمولا میشه فقط اخر ترم رفت امتحان داد  در کل بهت پیشنهاد میکنم پیام نو ...

ممنونم از راهنماییتون🌹🌹🌹

متاسفانه برای خودم نمیپرسم وگرنه خودمم خیلی موافقش نیستم

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

کلا کلاس زیادی نداره و معمولا میشه فقط اخر ترم رفت امتحان داد  در کل بهت پیشنهاد میکنم پیام نو ...

کلاس داره.

الان واسه ی درس سه واحدی که فارسی هست

۱۲ جلسه کلاس گذاشته.

بسه دیگه چه خبره مگه

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

سلام به همگی، جزئیات و نحوه ثبت نام ترم تابستان پیام نور در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رو تو این مقاله میتونید ببینید. مراحل ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه پیام نور به صورت اینترنتی و از طریق سیستم جامع گلستان دانشگاه پیام نور انجام می شود.