2733
2739

من که از ۴سالگی اعدادو حروفو شروع کردم

تو شش سالگی دیگه جمع و تفریق یاد دادم

الان که کلاس اولیه همه چیزش خوبه فقط نوشتاریش سخت پیش میره که کاشششش اینم تمرین کرده بودم سال های قبل

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که از ۴سالگی اعدادو حروفو شروع کردم تو شش سالگی دیگه جمع و تفریق یاد دادم الان که کلاس اولیه هم ...

کلاس اولی داری  منم فارسی نوشتاری و خانداریش  اصلا خوب نیست  موندم چه کنم از شانس ما ممدرسها هم شده گوشی اصلا یاد نمیگیرن که

2728
کتابهای پیش دبستانی رو بگیر اونجا هست با دفتر شترنجی هر بار یه شکل بکش ادامه بده و اعداد

اعداد رو بلده نقاشی ش هم خوبه من یادش ندادم خودش استعداد نقاشی داشت اعداد رو هم کمی باهاش تمرین کردم دیگه خودش ادامه شو رفت یاد گرفت با کلیپ و برنامه دیگه نمیدونم چی کارش کنم همش میگه یه چیزی یادم بده

از ماست که بر ماست
من که از ۴سالگی اعدادو حروفو شروع کردم تو شش سالگی دیگه جمع و تفریق یاد دادم الان که کلاس اولیه هم ...

میشه بگی منظور از اعداد و حروف چیه؟

پسر من چهارسالشه تا صد بلده..الفبای فارسی و انگلیسی و نوشتن چندتا کلمه هم بلده 

از چه سنی بهش جمع و تفریق یاد دادی؟

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
کلاس اولی داری  منم فارسی نوشتاری و خانداریش  اصلا خوب نیست  موندم چه کنم از شانس ما ...

بله گلم کلاس اولیه

من پسرم همه چیزش خوبه

فقط برا نوشتن تنبله

وگرنه شکره خدا مشکلی نداریم

نه که اصلااا مشکلی نباشه ها خب بچه اس ولی خب بازم خداروشکر...

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
اعداد رو بلده نقاشی ش هم خوبه من یادش ندادم خودش استعداد نقاشی داشت اعداد رو هم کمی باهاش تمرین کردم ...

میگم که کتابهای پیش دبستانی رو بگیر توشون همچی هست  یادش بده سعی کن کایپهای کلاس اول رو دانلود کنی کم کم برار یاد بگیره

2740
میشه بگی منظور از اعداد و حروف چیه؟ پسر من چهارسالشه تا صد بلده..الفبای فارسی و انگلیسی و نوشتن چند ...

الهییی عزیزممم ماشاااالله دیگه چی میخوای یاد بگیره بچم😍😂

حروف الفبای فارسی رو یاد داده بودم مثل کلاس اولی ها

اعداد تا ۵۰

جمع و تفریق اول با اسباب بازیاش که اینا مثلااا ۳تا هستن یکیشو بدیم‌من چندتا میمونه

بعد جمع و تفریق دو رقمی تا بیست

کلمات انگلیسی هم ۴ سالگی چندتا بلد بود دیگه بهش فشار نیاوردم

استارتر زبان انگلیسی یادش بده

شعر یادش بده

اگه خودت و خودش علاقه دارید قران یادش بده

پازل بخر هر دفعه سخت ترشو بخر 

با چینه ها یا چوب خط ها جمه و تفریق اول تا ۵ یاد بده بعد بیشتر کن

بعد نوشتاری کن همه جمع و تفریق هارو البته اول با کشیدن چوب خط بعدااا با نوشتن مثلا ۱تا ۵