2737
2739
عنوان

بیاین کمک زندگیم در خطره رله سابقم تهدیدم کرده متاهلم

| مشاهده متن کامل بحث + 875 بازدید | 71 پست

والا منم یکی همچین نارویی بهم میزد انتقام میگرفتم

شما ک میدونستی اون قصدش ازدواجه چرا بازیش دادی

حالا اگه برعکس بود .....

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خب تو که قصدت جوی نبود چرا پسر مردم گذاشتی سر کار .... شوهرت از اون سرتره یعنی

ن بابا نزاشتم سره کار اینستاش پره دختر بود عوضی متنفرم شدم ازش

بعدم کات کردم بعدش ازدواج ربطی ب سر بودن نداره درضمن بابام قبولش نمیکرد

🤍ای در این حادثه ها نام تو آرامش من...🌱
بنظرتون واقعا  عکسمو میپخشه؟؟؟

فک نمیکنم جرات اینکارو داشته باشه چون واقعا پلیس فتا باهاش برخورد میکنه فقط میخواسته شما را بترسون واذیتتون کنه

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
2740
نزارشوهرت بفهمه

موافقم ...

درسته اکثرا همه دوست پسر دارن....

ولی این قضیه بعدا برا شوهرش عین پوتک میشه هی میکوبه تو سرش...

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

من خودم قبل ازدواج همه چی و برای شوهرم تعریف کردم برای همین الان ترسی ندارم توام بهتر بود که از اول میگفتی ولی حالام بهتره خودت با شوهرت(اگه جنبه اشو داره) درمیون بزاری و یه عمر راحت زندگی کنی

2706