2733
2734
عنوان

اگر یه خونه مستقل دارین و با شوهر بچتون توش زندگی میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 68 پست
هعی خواهر نمیشه توقع کرد مال خودشونه الهی خدا به شما ببخشه راحت شید ایشالله درست میشه نگران نباش ...

پیر شدم رفت خواهر حقیقت اصلا هیچ چشمی ب خونشونم ندارم اصلا وابدا مشکل اصلیم همسرمه ک بداخلاق وعصبی هست خیلی مثلا امروز تو خونه ی لامپ میخواد عوض کنه خب دیگه ۵تا خونه اونورتر صداشو میشنون مثلا سر پیچ گوشتی یا چارپایه ک باش بره بالا بهونه ها الکی سرشون میگیره هیچ وقت هیچ کاری بدون بحث و تندی انجام نداد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا بچه دوم اوردی  من خودمو لعنت کردم ک دیگه بچه نیارم

جریان بچه دومم طولانیه خواهر من مدت ک  کرونا بود جوری وسواس گرفتم  ک نگو لباسا خودم ودخترم از تو کمد روزی اگه بگم حداقل ۱۰ بار اسپری وایتکس و الکل باهم میزدم باور نمیکنی بعد معدم داغون شد عصبی ومیکروب هم داشت هی دکتر هم اصرار میکرد تا وسواستو درمان نکنی اون مشکلات هم درمان نمیشه دیگه واسم قرص اعصاب نوشت و از اینور هم روزی ۱۴کپسول میخوردم واس میکروب معدم وقرص جلوگیری ک همین کپسولا اثر جلوگیری رو خنثی میکزدن 

پیر شدم رفت خواهر حقیقت اصلا هیچ چشمی ب خونشونم ندارم اصلا وابدا مشکل اصلیم همسرمه ک بداخلاق وعصبی ه ...

آخ عزیزم

باید رگ خوابشو بگیری دستت

مطمئن ب ی روشی رام میشه مطمئن باش

باید فقط بیاد تو دستت

2731
آخ عزیزم باید رگ خوابشو بگیری دستت مطمئن ب ی روشی رام میشه مطمئن باش باید فقط بیاد تو دستت

عزیزم اصلا ی جوری همه جور باش تا کردم ن قهر وحروبحث ن سیاست حس ۲ سال اول زندگیمون جوری عاشقم بود ک فقط نگا دهنم میکزد ک چی میگم ولی الان چی مثلا الان شاید ۵ روز قهریم حتی پیش ما نمیخوابه تو اتاق من آشپزخونم گفت ک خیلی کوچیکه بیش ازحد وپسرم هم بیش از حدفضول زود ب زود کثیف میکنه منم هی باید جارو بکشم شوهرم بهونه گرف اره همش خوابی الان یادت میاد جارو بکشی بش گفتم حرفتو بزن چته میگه مشکلم تویی ب خونه وبچه هات نمیرسی بش گفتم هیچی نمیگم فقط اگه خدا واقعا خداس جوابتو میده ندیدم زنی یا حداقل تو خواهر ومادرت اینجوری ندبدم ک با شرایط من کنار اومدن وجیکشون هم درنیومده بخدا ۱ روز درمیون بچه ها روحموم میبرم مریض باشن سر ساعت دارو میدم مدرسه دخترم همش پا منه بش گفتم با گریه اصلام میدونی دخترت مدرسه میره نیمره میدونی کجاس درسش آیا دزسش خوبه بده خانمش کیه چرا بی وجداتی فقط میخوای حرف بزنی

انشالله خدا حفظشون کنه من دیگه ب هیچ وجه ب لچه دوم حتی فکر هم نمیکنم

ممنون عزیزم همچنین بچه گلتو بله واقعا حق دارید منم خیلی باتون موافقم برای من دیگه نمیگم ناخواسته ولی خدا خواسته شد ...همسرم اخلاقش خوب باشه بخدا ب همین جایی ک هستم راضیم مشکلم همسره بیشتر تا جا ومکان 

من این ک همه چیزو ب اونها بگه مشکل ندارم  فقط با دخالت کردن تو چیزای بدیهی زندگیم مشکل دارم ا ...

خب وقتی میکه مادرشوهرم نظر میده و حتما باید نظرش انجام بشه.من نظراتشو قبول ندارم ولی مجبورم گوش کنم.