2752
2734

قیمتشم یادم نیس ولی اصلا درد نداره

تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کی زدی عزیزم؟جواب داد واسه شما؟

ماه پیش زدم من ولی جواب نداد 

تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2731
مرسی جواب دادی عزیزم قبلش قرصم خورده بودی؟و اینکه یادت هم نیست گرون بود یا نه

خاهش میکنم عزیزم یبلش دو دوره کلومیفن خورده بودم قیمتس زیاد بالا نیس عزیزم امیدوارم زود نتیجه بگیری

من hmg این ماه زدم ۴تا ب اضافه کلومیفن با دفترچه تامین اجتماعی ۵۱ تومن شد اگه آزاد بود ۱۵۰ اینا میشد ...

عه چقد خوب  فکر میکردم ۱ تومن بشه 

واسه چی ۴ تا زدی عزیزم؟به چی بستگی داره؟

من hmg این ماه زدم ۴تا ب اضافه کلومیفن با دفترچه تامین اجتماعی ۵۱ تومن شد اگه آزاد بود ۱۵۰ اینا میشد ...

دونه ای ۵۱ خریدی یا ۴ تاشو ۵۱ خریدی عزیزم؟؟

زیاد که خوب باشی باید بعدش ثابت کنی خر نیستی