2737
2739
عنوان

من چرا نمیتونم با کسی وارد رابطه شم؟ 😓

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه هدف ازدواج باشه، خانواده ها باید آگاه باشن. اونم ۹ ماه....

بله هستن‌

بعدم همه که بچه پولدار نیستن 

ادمایی مثل ما باید جون بکنن تا شرایط ازدواجو فراهم کنن 

در ضمن اعتقادات متفاوته من قبلا مثل شما فک میکردم ولی بعدا نظرم عوض شد 

2728
در هر حال دعا کنید شرایطمون جور بشه تو این گرونی یه زندگی کوچولو درست کنیم بریم سر زندگیمون🥺

ایشالا عزیزم‌❤ ایشالا خدا گره از مشکلای همه باز کنه❤

تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین روز زندگی منه... اتفاقی که منتظرشم میوفته و به آرزوم‌میرسم... خدایا شکرت 🙏🏻❤

من با نظر اکثریت مخالفم 

نمیدونم چرا همه اینقد بدبینن یا دنبال اینن که یکی از آسمون بیوفته پایین و با همه چیزشون کنار بیاد

یه حقیقت هست که میگه رابطه ی خوب ساختنیه نه پیدا کردنی 

وقتی سعی کنی با اولین ادمی که میبینی حرف بزنی همین میشه دیگه 

حالا اون ادمو جای دوستت بزار فک کن تو حاضری همینجوری سرسری با یکی دوست بشی(دوست عادی همجنسو میکم) طبیعتا تو مدت ها با یکی حرف میزنی‌ متوجه اشتراکاتی بین خودت و اون میشی و باهاش صحبت میکنی و میبینی باهاش دوست شدی:))))

برای وارد رابطه شدن هم همینطوریه تو باید ارتباطاتتو تقویت کنی نه به خاطر این که وارد رابطه بشی به خاطر این که با بقیه آشنا بشی مثل دوران مدرسه میشه بعد یه مدت میبینی تحمل حرف زدن با یکیو نداری ولی دلت میخواد هر روز با یکی راجب اتفاقاتی که دیروز افتاد حرف بزنی پس نشین به این فکر که قراره شوالیه سفید پوشی از آسمون بیوفته اینقدم به حرف بقیه توجه نکن خودت باش (البته منظورم این نیست که رفتار هایی که صد در صد اشتباه هستن رو اصلاح نکنی و بگی کسی رو پیدا میکنی که باهاش کنار بیاد)