2733
2739

۲۳ سالمه از هر لحاظ هیچی کم‌ندارم خدارو شکر. قیافم از نظر بقیه میگن که خیلی خوشگلم. مشکلم اینه که با هیچ کس نمیتونم دوست شم و وارد رابطه شم دست خودم نیست. پیشنهاد دوستی خیلی داشتم ولی قبول نکردم اصلا یعنی نتونستم نه این که نخوام. کمکم کنید 😓

تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین روز زندگی منه... اتفاقی که منتظرشم میوفته و به آرزوم‌میرسم... خدایا شکرت 🙏🏻❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منظورت جنسه مخالفع؟

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2740
خب بشو چرا نمیتونی 

خودم‌میخوام ولی اصلا نمیتونم با کسی بیشتز از ۳ روز حرف بزنم‌هرچقدرم‌طرف خوب باشه. انگار طلسم‌شدم 😲

تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین روز زندگی منه... اتفاقی که منتظرشم میوفته و به آرزوم‌میرسم... خدایا شکرت 🙏🏻❤
خب نمیخای دیگه  منم نمیخام در حال حاضر با کسی وارد رابطه شم دیگه مشکلش چیه🙄😐

میخوام ولی نمیتونم

پیشنهاد دوستی داشتی و قبول نکردی چیو نمیتونی خوب نخواستی دیگه ؟ حالا حتما مگه باید دوست بشی با کسی؟ ...

داشتم‌یعنی‌حتی خودم‌خیلی دلم خواسته که اون طرف بهم‌پیشنهاد بده وقتی داده ۳ روز بیشتر نتونستم باهاش حرف بزنم حالم از خودم و از اون به هم‌میخورده...‌

2706