2737
2734
عنوان

من چرا نمیتونم با کسی وارد رابطه شم؟ 😓

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 36 پست
خودم‌میخوام ولی اصلا نمیتونم با کسی بیشتز از ۳ روز حرف بزنم‌هرچقدرم‌طرف خوب باشه. انگار طلسم‌شدم 😲

بهتر وگرنه به سرنوشتمن دچارمیشی که دوست پسرم باهام رابطه داشت بعدم ولم کرد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره

دنبالهه درده سریی😐😐😐😐

رابطه ای که تهش وصال نباشع،اسیب به روح و روان و هدر دادنه وقته به نظرم

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2742
داشتم‌یعنی‌حتی خودم‌خیلی دلم خواسته که اون طرف بهم‌پیشنهاد بده وقتی داده ۳ روز بیشتر نتونستم باهاش ح ...

خوب آدم مناسبت نبوده دیگه وقتی از یکی خوشت بیاد دیگه اینجوری نمیشه . عجله نداری که ۲۳ سالته تازهصبر کن به موقعش

این نتونستن یک نعمت بزرگه برات. میخوای با کی وارد رابطه بشی؟ پسرا؟ اونها هم یک مخلوقات ناتوان خدا هستند مثل ما. چرا فکر می‌کنید رابطه با اونا  و دلبری کردن برای اونا میتونه تنهاییتون رو پر بکنه ونیاز هاتو برطرف کنه. سعی کن وارد رابطه با موجود پایدار وتوانایی بشی که هیچ وقت نمیمیره واگه برای اون دلبری بکنی بیشتر خوشحال وخوشبختت میکنه(خدا) 

بگو ای کافران. من نمیپرستم آنچه شما میپرستید. با افتخار عاشق امام حسین (ع) هستم. و دست گداییمو فقط در خونه اربابم دراز میکنم. 
چون سرشتت پاکه، فطرتت دوست نداره گناهو . حس عذاب وجدان میگیری. خدا هم دوست نداره وارد اینگونه رابطه ...

چه حرف قشنگی 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻 واقعا از این زاویه نگاه نکرده بودم نرسی از حرف مثبت و انرژی مثبتت 😍🥰🥰🥰❤❤❤

تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین روز زندگی منه... اتفاقی که منتظرشم میوفته و به آرزوم‌میرسم... خدایا شکرت 🙏🏻❤
این نتونستن یک نعمت بزرگه برات. میخوای با کی وارد رابطه بشی؟ پسرا؟ اونها هم یک مخلوقات ناتوان خدا هس ...

واقعا از این زاویه نگاه نکرده بودم... مرسی از انرژی مثبتت❤

تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین روز زندگی منه... اتفاقی که منتظرشم میوفته و به آرزوم‌میرسم... خدایا شکرت 🙏🏻❤
2740
خودم‌میخوام ولی اصلا نمیتونم با کسی بیشتز از ۳ روز حرف بزنم‌هرچقدرم‌طرف خوب باشه. انگار طلسم‌شدم 😲

عزیزم ببین منم ۲۲ سالمه و اصلا نمی تونستم 

هی به در بسته می خوردم 

دلیلش اینه که اولا رقتار درست یا حداقل قابل قبول با جنس مخالفو بلد نیستی و دوما تقدیر که هنوز اونی که باید بیاد نیومده 

من ۹ ماهه دوست پسر دارم و قبلش عین تو بودم 

مطالعه در مورد جنس مخالف رو قشنگ گذاشتم تو برنامه اصلیم 

کتاب ،پادکست ،فیلم ببینمم فقط رفتار شونو دنبال می کنم 

بخدا تاثیر داره  به حرف اینایی که میگن جنس مخالف اخیه هم گوش نکن رابطه داریم تا رابطه به خدا توکل کن همیشه اراسته باش 

و سعی کن رفتارتو تصحیح کنی و هر روز بهتر از دیروز شی

چه حرف قشنگی 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻 واقعا از این زاویه نگاه نکرده بودم نرسی از حرف مثبت و انرژی مثبتت 😍🥰 ...

عزییییییزمی😘😍

میدونی منم خیییییییلی تنهام. تک فرزندم و یه دونه دوست صمیمی ندارم. اما هم خدا کمک کرده و هم خودم تلاش میکنم که وارد رابطه نادرست نشم. 

وگرنه کمبود زیاد دارم. اما به خدا گفتم خودت جای خالیه ادما رو برام پرکن

عزیزم ببین منم ۲۲ سالمه و اصلا نمی تونستم  هی به در بسته می خوردم  دلیلش اینه که اولا رق ...

من رفتارم خوبه پیشنهادم زیاد دارم ولی انگار طلسم شدم که نتونم با کسی بیشتر از ۳ روز حرف بزنم... بعدش تموم میکنم و ادامه نمیدم

عزیزم ببین منم ۲۲ سالمه و اصلا نمی تونستم  هی به در بسته می خوردم  دلیلش اینه که اولا رق ...

در  ضمن هدفمون فقط ازدواجه 

برا همین میگم همه روابطو مسخره ندونیم و در عشق رو به روی خودمون نبندیم

عزییییییزمی😘😍 میدونی منم خیییییییلی تنهام. تک فرزندم و یه دونه دوست صمیمی ندارم. اما هم خدا کمک ک ...

درستش همینه👌🏻 ایشالا که یکی که لیاقتتو داره بیاد سمتت❤

من رفتارم خوبه پیشنهادم زیاد دارم ولی انگار طلسم شدم که نتونم با کسی بیشتر از ۳ روز حرف بزنم... بعدش ...

می فهمم عین تو بودم 

همه احتیاج به مطالعه دارن 

بعدشم باور کن وقتش نرسیده 

تایم خدا رو من قبول دارم 

2706