2733
2734

ببینید یه فالگیر بود بعد من کارشو حرفتشو قبول داشتم بعد یه تک نیت امروز پیشش گرفتم درومد منفی خیلیی ناراحتمو حالم بده.میشه از تجربه هاتون که اشتباه بهتون گفتن یا درست فالگیرا بگید؟تروخدااا

فال قهوه بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجربه نداشتم

ولی وقتی ب چیزی اعتقاد دارید خوب و بدش رو باید قبول کنید

حالا چ فالگیر باشه و چ خدا

وقتی خوب میشه میگیم چقدر خوبه و قطعا درسته 

وقتی بد میشه میگیم حتما اشتباهه و چیزی سرش نمیشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
2731
2738

من یه جا رفتم تمام واقعیت هامو گفت یه کاری میخواستم انجام بدم گفت نکن پشیمون میشی منم گفتم الکیه کارو انجام دادم کلی پشیمونم تک تک حرفاش درست از اب در اومده 

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
2706