2733
2739
عنوان

لباس نوزاد سرهم مخمل گرفتم خوبه راحته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 28 پست
با مادرشوهرم تو یه ساختمونیم تازه همش میگه اولین نتیجه هست مادربزرگش میخواد ببینش با خالش جرات ندارم ...

برای منم خیلیییی سخته بگم

ولی هرجور شده باید بگم، احتمالا برم پیش روانشناسم قبل زایمان و ازش کمک بگیرم که چطور بگم، اصلا نمیتونم سر سلامتی بچه م ریسک کنم، فوقش دلخور بشن به درک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز به دستم نرسیده عزیزم اینترنتی خریدم عکس اسکرین شات گرفتم ازش ولی نمیشه اینجا فرستاد 

شما هم کل سیسمونی اینترنتی خریدی؟ راضی بودی؟

منم می‌خوام اینترنتی بخرم، استراحتم کرونا هم که داغونه

شوهرت چی میگی اونو راضی کن نزاره کسی بیاد. به مادرشوهرتم میگفتی وظیفه پسرته وسایل بچه بگیره همین که ...

نه بابا میگفت من دوس داشتم از فلان برند میگرفتم چرا نگفتی پدرت از فلان جا بگیره منم گفتم هر کسی یه شرایطی داره گف نه از نظر قیمتی جفتش یکی بوده و دوستام همه از اونجا گرفتن‌ چرا از یافت آباد گرفتی اونجا بی درو پیکره آخه مغازه داره اذیت کرد ما دو اونم میگفت از شرکت باید میگرفتید منم پدرم پولش رو یکجا نداشت که بگیره 

2731
با مادرشوهرم تو یه ساختمونیم تازه همش میگه اولین نتیجه هست مادربزرگش میخواد ببینش با خالش جرات ندارم ...

سایز صفر گرفتی؟قیمت ؟

‌‌‌یه روزنامه نگار هستم با افتخار☝
نه بابا میگفت من دوس داشتم از فلان برند میگرفتم چرا نگفتی پدرت از فلان جا بگیره منم گفتم هر کسی یه ش ...

من ک ب مادرشوهرم اینا از پیش گفتم ما رسم نداریم مادردختر سیسمونی بده،اگ رسمم داشتیم من نمیذاشتم مامانم برام بخره چون بچه ماس،مامانم چرا بیوفته تو خرج!هیچی نگفت!!البته وقتی منو شوهرم رفتیم سیسمونی بخریم مادرشوهرمم باهامون اومد خیلی سعی کرد خودش ی مقداریشو کمک کنه و بخره خودمون نذاشتیم

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید
2740
من ک ب مادرشوهرم اینا از پیش گفتم ما رسم نداریم مادردختر سیسمونی بده،اگ رسمم داشتیم من نمیذاشتم ماما ...

چه میدونم والا به خدا پول خیلی بی ارزشه کاش ما آدنا این قدر چسم و هم چشمی نمیکردیم دنیا ارزش نداره من واقعا با این حرفا دلم به درد میاد نمی تونم حرفی برنم جز تاسف به خال این جور افراد 

لباس دروس چیه ؟؟؟

سلام عزیزم .از این لباسای نخ پنبه ک سر استیناش مچ داره یکم کلفته مناسب پاییزو زمستونه برای توی خونه بگیر براش.برا بیرونم چن تا سر همی خوشگل بخر ایشالله ب سلاپتی زایمان کنی من توی تابستون زایمان میکنم

👩‍👧‍👧❤😍

وای دیوانه جون بچت مهم تره نذار بیان به شوهرت بگو بهشون بگه تو این وضعیت درست نیست انشالله بعدا 

خدایا تو بساز .. تو بسازی قشنگ تره😍

نوزادها معمولا گرمشون میشه منم بچم پارسال دی دنیا اومد وقتی میخواستم ببرم بیرون مخمل میپوشیدم با پتو میپیچیدم تو خونه ازین سرهمیای نخی میپوشیدم

خدایا تو بساز .. تو بسازی قشنگ تره😍