2733
2734

سلام لباس نوزاد واسه نی نی دی ماه به دنیا میاد سرهمی مخمل گرفتم ...دیگه نمیدونم توش راحت هست آخه به دنیا بیاد ایل شوهر میان به دیدنش😃😃😃

فکر کنم یکم گرم باشه براش 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چه ایله نادانی داره شوهرت تو این وضعیت واجبه بیان

با مادرشوهرم تو یه ساختمونیم تازه همش میگه اولین نتیجه هست مادربزرگش میخواد ببینش با خالش جرات ندارم بگم که خطرناکه چی بگم والا ....تازه واسه سیسمونی هم سدویس خواب نوزادم رو میگف چرا ازجای متفرقه گرفتید خیلی ناراحت کرد من رو 

با مادرشوهرم تو یه ساختمونیم تازه همش میگه اولین نتیجه هست مادربزرگش میخواد ببینش با خالش جرات ندارم ...

شوهرت چی میگی اونو راضی کن نزاره کسی بیاد. به مادرشوهرتم میگفتی وظیفه پسرته وسایل بچه بگیره همین که بابام داده لطف کرده

عکس شو می‌زاری عزیزم ببینم نی نی منم دی ماهی هست خرید نرفتم هنوز  ببینم خوب باشه بگیرم &nb ...

هنوز به دستم نرسیده عزیزم اینترنتی خریدم عکس اسکرین شات گرفتم ازش ولی نمیشه اینجا فرستاد