2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم فرقي نميكنه بايد ببيني به بچت كدوم ميسازه و يبوست نميشه و حساسيت نداره من كلا ١٠نوع شيرخشك عوض كردم

روزی چنان دری به روت باز میشه که بخاطر همه درهایی که به روت بسته شدن خداتو شکر میکنی
2731

مارك مهم نيست بايد ببيني چي بهش ميسازه.

گيگوز و كامفورت چربترن براي بجه هاي يبوستي توضيه ميشه معمولا

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببلاک پسرخالم میخورد خیلی تپل شده بود به دخترم نمیساخت سوپر امیل میدم وزنش طبیعی رو ب لاغره

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
2738

وزنگیریش هنوز یکماخ کامل ندادم اما سوپرامیا از اپتامیل چرب تره هربار شیشه شیری ک سوپرامیل توش بوده رو میشورم چربه.من تا دوهفته پیش اپتامیل دادم 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
آپتامیل بهش میساخت ولی یه مدت دکتر گفت پری نان بده تا وزن بگیره الان میگه بین ببلاک و آپتامیل یکیشو ...

این چه دکتریه هی شیر خشک عوض می‌کنه معده بچه داغون میشه اپتامیل وزن دهیش خوبه 

🤍