2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه شیرخشکی دارین یه لحظه تشریف بیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 29 پست
ببلاک پسرخالم میخورد خیلی تپل شده بود به دخترم نمیساخت سوپر امیل میدم وزنش طبیعی رو ب لاغره

پسر منم کلا لاغره دلم میخاد یه شیر باشه که وزنشو بیشتر کنه

خدایا شکرت بخاطر همه چی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آپتامیل بهش میساخت ولی یه مدت دکتر گفت پری نان بده تا وزن بگیره الان میگه بین ببلاک و آپتامیل یکیشو ...

بچت نارس بوده؟ پري نان برتي بچه هاي نارس هست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731
این چه دکتریه هی شیر خشک عوض می‌کنه معده بچه داغون میشه اپتامیل وزن دهیش خوبه 

عززيم من ١٣تا شير خشك عوض كردم. چون با هركدوم يك مشكلي داشت..هيچ مشكلي هم براي معده بيش نمياد چون بيس همشون ي چيز هست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
پسر منم کلا لاغره دلم میخاد یه شیر باشه که وزنشو بیشتر کنه

بستگی داره ب بچه بسازه همین سوپرامیل بچه خواهرم میخوره ماشالله ثپل شده ولی دخترم نه...

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
گیگوز وزن گیریش خوبه؟

چربه ديگه.اگر پی پیش شله یا زیاده مناسبش نیست.

بيين وزن گيري يك حرفه.اينكه دلت ميخواد تپل باشع يك چيز ديگه

وقتی نرمال داره وزن میگیره اوکی پس عوض نکن.

2738
نه نارس نبود ولی کم وزن بود وزن تولدش ۲۴۲۰ بود 

خب همون برای بچه های زیر وزن نرمال اونو میدن چون فرمولش فزق داره.

۱۳ تا ؟؟!!دکتر بچم به من گفت شیر خشک عوض نکن شما شانس آوردی 

دکترش کیه تخصص چیه؟

دکتر پسر من نفر اول فوق تخصص گوارش نوزادان ایران هست.

وقتی اوکی هست بله نباید عوض کنید اما وقتی مشکل داره باید عوض کنید چون داره اسیب میبینه بچه

سلام عزیزم قدم نو رسیده مبارک ..کاربر kj2020هستم کاربریم تعلیق شد همون ک آدرس فراپرتو بهم دادید استرس زیاد داشتم ..داشتم می‌چرخیدم یهو ب شما برخورد کردم گفتم تبریک بگم ..

سلام عزیزم قدم نو رسیده مبارک ..کاربر kj2020هستم کاربریم تعلیق شد همون ک آدرس فراپرتو بهم دادید استر ...

سلام عزیزم ممنون لطف کردی انشالله به زودی تاپیک بارداریت رو ببینم

خدایا شکرت بخاطر همه چی