2733
2734
عنوان

بیاید از کارتونایی که تو بچگی دوست داشتید بگید 😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 122 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا لنگ دراز  زنان کوچک  بچهای مدرسه والت  تام و جری  باب اسفنجی  خیل ...

متولد چندی

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
2731

آرتور 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2740
یه کارتون بود سه نامیمون داستان تعریف میکردن اونم خیلی دوس داشتم

بهترین قصه های دنیا

عضو گروه آبی (چالش رؤیایی بامداد خمار)، وزن اولیه 80، وزن الان ۷0 و......وزن فرداهایم ۶۰😆😎من در حال کم کردن وزنم نیستم دارم از شررررررش خلاص میشم! و دیگه حاضر نیستم برگردم و چاق بمونم. 

کاری هم که همه بیشتر دوست داشتم میرفتم لونه مورچه پیدا میکردم و کلی دونه برنج و نون ریز ریز شده و شکر براشون میریختم جلو لونشون 😍😍😍😍

خدایا پناهم باش 😍مراقب پسرم باش😍وآروزهای همسرم رو برآورده کن😍
آره منم دوست داشتم زود بگین حالا دست کی بالا بستنیا بستنیا 😅🥰

چندسالته

من متولد ۷۴

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
خرس های مهربون.همون موقع مامانم میزد شبکه یک آقای قرایتی نگاه کنه.خیلی به دلم مونده

اخی عزیزم😅😂😐

منم خرس مهربون دوس داشتم مخصوصا اون رنگین کمونیه، ک از تو شکمش نور رنگین کمون پخش میشد

2706