2737
2739
عنوان

اتاق عمل یا پرستاری

177 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها .من امسال پرستاری آزاد نجف آباد و اتاق عمل لارستان روزنامه قبول شدم و اینو بگم که خودم اصفهانم و به جز هزینش خودم موندم که کدومو انتخاب کنم.بچه ها کسی هست که اتاق عمل یا پرستاری بخونه؟

یا کسی که کلا لارستان یا نجف آباد درس خونده باشه 

به نظرتون پرستاری بهتره یا اتاق عمل؟ خودم جفتشو دوست دارم

پرستاری بهتره ..از بعد بازار کار بهتره من ی بنده خدایی رو می‌شناختم ک با پرستاری آزاد الان سرکار مث اونی ک روزانه درس خونده

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم گلی از نظر رشته پرستاری بهتره البته بازهم سلیقه ای ولی خب کار اتاق عمل محدود ولی پرستار نه

البته خب بعضا دولتی بودن مهمه یا خب خیلی دلایل دیگه

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2728
2740