2737
2739
عنوان

احتمال اینکه بمیرم زیاده

1039 بازدید | 74 پست

اصلا خوشم نمیاد از این وضعم ۲ روز پیش تستم مثبت شد که فهمیدم واقعا کروناس قبلش نفس تنگی خفیف بود

با اینکه همش ماسک داشتم اما گرفتم

سیستم بدنیم صفره ...

بیماری زمینه ای هم دارم دیگه بدتر 

فکر کنم بمیرم به داداشم که میگم عصبی میشه از دستم 😅

قفسه سینم متورم شده قرمز شده

دیگه متوسل شدم به این بیل بیلک های اکسیژن 

روحیم میتونست قوی باشه اما نمیتونم 

نمیتونم بخوابم حس خوبی ندارم...

عفت اگه تاپیکمو دیدی دوست دارم گلم❤

آندیپ با اون تاپیکای قشنگ و خاصت ❤

حدیثوو دوست جدیدم کمتر تاپیک بزن  به انگشتت استراحت بده.. 

تگ نمیتونم کنم حسش نیست امیدوارم ببینید

و.... خلاصه دعا و حلال

واقعا فکر نمیکردم همچین تاپیکی بزنم ...

غصه نخور درست میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😐🤣😐🤣😐🤣بابا چرا انقدر از کرونا میترسید اخه؟ بخدا فک و فامیلای ما بیشتر از ترس کرونا فوت کردن، انقدررر که استرس داشتن، من بابام بعده 30 روز برگست خونه الان عالیه، با اینکه تو جبهه ریش شیمیایی شده بود

والا نمی دونم اما خواهر و شوهر خواهرم که ایشون یکمی سیستم ایمنیش ضعیفه با دارو اما کاظم بخور جوش شیرین و آبلیمو عسل صبح کرونا رو رد کردن البته بعد از یه جنگ سخت یه هفته ای بازم نمیدونم

2740

لایک لطفا

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

خوب کرونا گرفتی که گرفتی دیکه نمیشه کاریش کرد حالا هم بشین سعی کن زنده بمونی هی به کرونا فک کزدی اومد سراغت حالا اگه به مرگ فکر کنی میاد سراغت خوب بگو به چه زندگی خوبه نمیدونم هی عکس مسافرت های قبلیت رو با خانواده ببینین و هی بگین بخندین و.. قشنگ کرونا رو بگو گور بابات  بعد ببینم تا ماه دیگه  یا دو ماه دیگه خبر سلامتی میدی:)

نه چون وضعیت بیمارستانای این شهر خوب نیست یعنی دکتر گفت خونه باشم بهتره

بادکش بنداز عزیزم

تکنیک تنفس دیافراگمی ام عالیه

اگه بتونی قلیون سنتی گیر بیاری بخار عرق نعنا معجزه میکنه

من اکسیژنم ۹۰ بود با همینا خوب شدن

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
2706