2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چی از این مهاجرت دیدین شماها   آسمون همه جا یه رنگه 

اگر حال دلت اینجا خوش نباشه   اونجا هم‌خوش نبست زندگی هنوز قشنگیاشو داره 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
ارشد ادبیات انگلیسی میخونم، تموم بشه برای دکترا شاید درخواست بدم هنوز مطمئن نیستم

حتما اگه دوست داری اپلای کن

زبان هم خوب میگیرن من خودمم مترجمی خوندم

من آیینه تو هستم...
چی از این مهاجرت دیدین شماها   آسمون همه جا یه رنگه  اگر حال دلت اینجا خوش نباشه   ا ...

فعلا که رنگ همه چی رنگ جهنم و افسردگیه هیچی نداریم اونجا بهشت نیست ولی اینجا جهنمه به طور قطع

I want so I can 🌻

اونجام همینه. من الان چندین نفر از دوست و آشنا مهاجرت کردن. باهاشون صحبت کنی میگن هر دو جا جهنمه. فقط خوبی ایران این بود چارتا آشنا هم داشتی. بعضیاشون برگشتن و میگن اینقدر سختی کشیدیم که اینجا برامون بهشته. 

واقعا اگه یه پشتوانه مالی قوی یا مدرک و علم قوی نداشته باشی اونجا کارگر هم نیستی

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
بگو عزیزم

الان خارج از ایران هستم بعد با یک پسری از قبل آشنا بودم اهل همینجاست امارتیه

از اون خرد‌لا و باکلاس ها 

یک ریسک کردم پدرم اینا بیرون رفتن من باهاش قرار گذاشتم با ترس و ارز تو کشور قریب ارقام یک طلافروشی ایرانی از اینترنتش استفاده کردم لوکیشن دادم اومد با مرسدس بنز چقدر شیک و محترم و های کلاس اولش یکم ترسام اما اینا اینقدر سطحشون بالاس ترسم ریخت منو رسوند یک جای توریستی اینجا که خودم گفتم 

تاجر اهل همین دبی هستش منتظر بودم بهم خبر بده دیدم منو کلا بلاک  کرده🥹😂