2737
2739
عنوان

خیانت!!! ناراحتم براش 😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1443 بازدید | 74 پست
خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند عروس زیادی خوبی . محبت کرد . شوهرش نالایق بود ان شالله بهترین ...

آره واقعا طلاهاشو فروخت واسه اون بی لیاقت ماشین خرید 

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد حرص خوردی تو خواهر !! 

آره من تا به حال هیچوقت اینجوری ناراحت نشده بودم وقتی به زندگی عاشقانه ای که شروع کردن و تهش به اینجا رسیدن فکر میکنم از زندگی سیر میشم

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
2731
به نام پسره زده همه چیو؟؟

نه ماشین رو ازش پس گرفت ولی خونه بنام پسرست

2738
هشت ماه زن سکوت کرده که شوهرش کثافت کاری کنه تو خونش همونجا باید شکایت میکرد و مهریه اش را میگر ...

آره خیلی ساده بود 

برادرشوهرمنم خیانت کرده درحالیکه هرچی داشت ازبابای جاریم بودخونه داده بودبشینن الان پدرجاریم ازخونه بیرونشون کرده وجهازشونداده بهش دارن ازسمساری وسیله میخرن😔خیلی غمگینه

فقط خدا
برادرشوهرمنم خیانت کرده درحالیکه هرچی داشت ازبابای جاریم بودخونه داده بودبشینن الان پدرجاریم ازخونه ...

خیلییییی

آره من تا به حال هیچوقت اینجوری ناراحت نشده بودم وقتی به زندگی عاشقانه ای که شروع کردن و تهش به اینج ...

نه کم پیش میاد اینجوری ، دختر بدبخت بوده پسره هم ندید بدید زن دومیه هم بچه و خراب مراب ، تو نترس 

وقتی دختر متولد ۸۱ که ۱۸ سالشه الان یه همچین کاری کرده دیگه چه انتظاری میره تازشم سریع حامله شده از پسره 

2706