2737
2734
عنوان

خیانت!!! ناراحتم براش 😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1443 بازدید | 74 پست
وقتی دختر متولد ۸۱ که ۱۸ سالشه الان یه همچین کاری کرده دیگه چه انتظاری میره تازشم سریع حامله شده از ...

اره دیگه جوونه زود باردار میشه دیگه ... طبیعیه ! حالا بگرد دنبال راه حلش اینقد ناراحت نباش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره دیگه جوونه زود باردار میشه دیگه ... طبیعیه ! حالا بگرد دنبال راه حلش اینقد ناراحت نباش 

متاسفانه هیچ راه حلی نداره زندگی که از هم بپاشه دیگه حل شدنی نیست 😊

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
خونه با پول زنه هست یا پسره؟

فکر کنم هر دو شون باهم ساختن ولی بیشتر زنه ، حتی جهازشو هم نبرده گذاشته تو خونه گفته یادگاری بمونه پیشش و اینا و استوری های غمگین میزارن که دلت آتیش میگیره براش

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
متاسفانه هیچ راه حلی نداره زندگی که از هم بپاشه دیگه حل شدنی نیست 😊

اون زندگی که مردشورشو ببره ، منظورم اینه خانمه باید درست مثل انسان زندگی جدید شروع کنه بدون احمق بازی و مظلوم بودن

2738
فکر کنم هر دو شون باهم ساختن ولی بیشتر زنه ، حتی جهازشو هم نبرده گذاشته تو خونه گفته یادگاری بمونه پ ...

یادگاری پیش کی بمونه؟

یعنی خونه و جهازشو برای پسره به یادگاری گذاشته؟؟؟!!!!

فقط خدا ❤️❤️❤️
یادگاری پیش کی بمونه؟ یعنی خونه و جهازشو برای پسره به یادگاری گذاشته؟؟؟!!!!

آرع خودشم رفته خونه باباش خیلی ساده و عاشقه 

کلا بدبخت و احمقه بنده خدا    

ارههه خیلیییییی مثل یه نوکر تو خانواده شوهرش همه کار میکرد بچه جاری و خواهر شوهرش همیشه پیشش بودن بغلشون میکرد همه کار میکرد

آخه یه دهه هشتادی واقعا بچس واسه نفر سوم شدن یه رابطه چقدر دنیای کثیفی شده

ما تا ۱۸ سالگی اصلا نمیدونستیم چجوری بچه دار میشن🙈🙊😂😂😂😂😂

خدایا هرکی حسادت میکنه،دروغ میگه،تهمت میزنه،دو به هم زنی و سخن چینی و فضولی میکنه،لعنتش کن،به خاک سیاه بشینه🤲😊🙂😊😍😑😐