2737
2734
عنوان

خیانت!!! ناراحتم براش 😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1443 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاک تو سرش پسره حتما تقاص پس میده

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2731
الان خونه به نام خانومست؟

نه خونه به نام پسره هست خانمه هم مهریه شو گذاشته اجرا بهش گفته بهت نمیدم هر چقدرم بدوویی

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
وااای چه بدددد .ببین چه بلایی سره پسره و اون دختره که با هم خیانت کردن میاد.پسره چند سالشه؟

پسره متولد ۶۸ خیلی ناراحتم

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
2740

ناراحت نباش. بالاخره این موردا پیش میاد. از اون چیزاییم که تو از این زنه پسر خاله مامانت گفتی که 8 ماه صبوری کرده حتما میتونه دوام بیاره. همون بهتر که کار تمام شد. شوهری که بد باشه هزار درده اما اینکه کار تموم شده و جدا شده یه درده. اونم به شرایط عادت میکنه. بعدشم نباید عشق آدمو کور و کر کنه باید حواسش به همه چی میبود. 

چقد پسر بدذات و گربه صفتی هست پسرخالت

و حیف از زحمت های خانومش

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

کی خانوما میخان یاد بگیرن که واسه شوهراشون فرشته نجات نباشن و نخان لطف و مادری کنن مقصر خودشه که از اول واسه یه بی لیاقت و بی ظرفیت اینکارارو کرده میشستی خونت هر روز بجای کار کردن سرت تو زندگیت بود تا بفهمی دور و برت چ خبره خاک بر سره مرده کنن 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔