2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مگه داریم ارامش مطلق خوب منم درگیری های خودم دارم ولی کلا به نسبت زندگیم مساعده

اخه خیلی دوست داشتم دغدغه های خانمهایی که شوهر پولدار و عاطفی و همه چی تموم دارنو بدونم چون دغدغه ما همش پوله لامصب🤨

2731
شوهرش خوابه الان 

شوهر رمانتیکش سفت بغلش کرده 

😄😍

ببین خدا چندتا دوست داره:)                               دیگران را ببخش حتی وقتی متاسف نیستند!                بگذار حق با آنان باشد                                              اگر این چیزیست که به آن نیازمندند                            خودت را به کوته فکری آنان گره نزن،                                        این سلامت روانت را از تو می گیرد...
2740
یعنی خوشم میاد همه اومدن گفتن برادر من!!!! عزیزانم شما تو زندگی برادر هاتون نیستین. یه زن میتونه فقط ...

اگر خود عروس بیاد تعریف کنه چی؟

من بیرون زندگیشون رو خبر دارم از درون زندگیشون که نه عزیزم 

خود عروس ها میان واسه مادرم تعریف میکنن.البته خیلی چیزها رو به چشم میبینم .

من ۳تا داداش که نه ۳تا احمق دارم .بخاطر زن و بچه هاسون از روی جنازه منو اجیم رد میشن 

همش نگرانن بابام بهم هزار تومان بده 

همه پول و محبت پدر مادرم رو برای خودشون میخوان 

متاسفانه پدر و مادرم شدیداً پیر و عروس دوست 

پدر و مادرم بدون هیچ دلیلی بخاطر عروس زندگی منو نفرین کردن 😢😢😢

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

شوهر منم تو هردو مورد متوسطه هم مالی هم عاطفی در کل بد نیست منم دلم میخاست ی بار فقط ی بار سورپرایز شم😞😖

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
اخه خیلی دوست داشتم دغدغه های خانمهایی که شوهر پولدار و عاطفی و همه چی تموم دارنو بدونم چون دغدغه ما ...

خوب فهرست وار بگم 

١. من دست تنهام و پسر وروجکم نزدیک ٣ سالشه و من ٣ ساله حموم تنهایی نرفتم ارزومه یکی یه روز بگیرتش من تو سکوت بشینم 

٢. من نامادری هستم و یه پسرخونده دارم که البته الان اوکی هستیم ولی خوب راحت به این نقطه نرسیدیم 

٣. امتحانی در پیش دارم که وقت نمی کنم براش درس بخونم و استرس گرفتم 

٤.رساله دکترام پا در هواست 

٥.هفته ای دو روز میرم سرکار و کارم زیاده لازمه بیشتر برم ولی نمیشه 

یه سری دغدغه های ریزتر هم دارم ولی فعلا همینا 

2706